STK BAŞKANLARINDAN BELEDİYE BAŞKANI TUTAL’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

stk hayırlı olsun ziyaretSeydişehir  Sivil Toplum Örgütleri Başkanları,  Cumhur İttifakının Belediye Başkanı Adayı Mehmet Tutal'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 Başkan Tutal'ın makamında gerçekleştirilen ziyarete  Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemal Küçük, Şoförler Odası Başkanı Hasan Ünvar, S.S Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ayhan Gündüz, Avcılık ve Atıcılık Derneği Başkanı Soner Güler, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Durmuş Onar, Suğla Su Ürünleri Başkanı Mustafa Aşkayanar ve Seydişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı  Ali Saylam katıldı.

Amaçlarının Seydişehir'e birlik , beraberlik ve kardeşlik içerisinde hizmet etmek olduğunu kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal; "Hepimizin isteği memleketimize  hizmet etmek.  İyi niyetli çalışanların Allah yardımcısı olur. Sizlerde bu süreçte iyi niyetinizi bozmadan  her zaman bizlerin yanında oldunuz ve çalışmalarımıza destek verdiniz.Katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.Bildiğiniz gibi beka kelimesi sık sık kullanılıyor. Bu noktada Seydişehir’in bekası ve vatandaşlarımızın hukukuna sonuna kadar sahip çıkacağız. Bu süreçte bizleri yalnız bırakmayan, desteklerini esirgemeyen  STK üyelerimize ve tüm hemşehrilerime sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Seydişehir’imiz için şu ana kadar hep birlikte  hizmet ettik. Bundan sonra daha da güçlenerek yeni hizmetler için emin adımlarla Allah’ın izniyle yeniden geliyoruz" şeklinde konuştu.

Seçim çalışmalarının yanı sıra, belediye hizmetlerinin de  aksamadan devam edeceğini  kaydeden Başkan Tutal; ’özellikle termal çalışmalarında önemli gelişmeler oluyor. Bir aksilik olmazsa yakın zamanda yine büyük bir termal tesisin temelini atacağız’’ dedi.

Seydişehir'e hizmet noktasında her zaman hazır olduklarını ifade eden STK Başkanları; "biz Seydişehir;'e hizmet noktasında her zaman yanınızdayız. Çalışmalarınızda başarılar diliyoruz. Allah yardımcınız olsun "şeklinde konuştular.

Son Düzenlenme Cuma, 25 Ocak 2019 08:22

kaymakamlikmilliegitimkomekhastanekonyabb

Go to top