SEYDİŞEHİR KOMEK'DE FİNAL HEYECANI

SEYDİŞEHİR KOMEKDE FİNAL HEYECANI 4Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, KOMEK Yaz Okulu kapanış programına katıldı.

Seydişehir Genç Komek Yaz okulunda Kuran-ı Kerim, Değerler Eğitimi, Sanat ve Sportif aktiviteler olmak üzere yaklaşık  500  öğrenci eğitim aldı.

Sekiz hafta süren eğitim sonunda yaz okulunda el becerilerini geliştiren öğrencilerin resim ve sanatsal faaliyetlerini sergisi açıldı. Öğrencilere belgeleri protokol üyeleri tarafından verildi.

Seydişehir Komek'de düzenlenen törene Kaymakam Aydın Erdoğan,  Belediye Başkanı Mehmet Tutal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Refik Dereli, Müdür Yardımcıları ve kursa katılan öğrencilerin aileleri katıldı.

Seydişehir Komek'te  yaz tatilini öğrencilerin iyi değerlendirmesi noktasında güzel çalışmalar yapıldığını kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal; "Komek  Yaz okullarımızda öğrencilerimiz çeşitli faaliyetlerde kurslar aldı. Açılan kurslarımızda  öğrencilerimiz hem bilgi ve becerilerini geliştiriyor,hem de yaz tatillerini eğlenceli bir şekilde geçiriyor. Kurslarımız çocuklarımızın hem Kur’an-ı Kerim ve dini bilgilerini takviye etmek ve mesleki bilgiler edinmeleri açısından da büyük katkı sağladı.Ben kurslarımıza katılan öğrencilerimizi çalışmalarından dolayı  kutluyor öğretmenlerinize teşekkür ediyorum "dedi.

Kurslara katılan öğrencileri kutlayarak sözlerine başlayan Kaymakam Aydın Erdoğan; çocuklarımızın almış olduğu başarı takdire şayan. Ben kurslara katılan öğrencilerimizi kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum "şeklinde konuştu.

Yaz kurslarında el becerilerini geliştiren öğrencilerin resim ve sanatsal faaliyetleri sergisinin açılışının ardından Konya'da düzenlenen Kısa Film Yarışmasında "SESSİZ UMUT" kısa filmiyle  1.ci'lik kazanan öğrencilere plaketleri protokol üyeleri tarafından verildi.

Program sonunda  Protokol üyeleri ,Genç Komek Yaz Okulu öğrencileri ile birlikte fotoğraf çekildi.

Son Düzenlenme Perşembe, 29 Ağustos 2019 09:37

kaymakamlikmilliegitimkomekhastanekonyabb

İçeriklerde Ara
Arama - Kategoriler
Arama - İletişim
Arama - İçerik
Arama - Haber Kaynağı
Arama - Etiketler
Go to top