BAŞKAN TUTAL'DAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

BAŞKAN TUTALDAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ 2Seydişehir  Belediye Başkanı Mehmet Tutal, rahatsız olan çalışma arkadaşlarını evinde ziyaret ederek kendilerine  ve ailelerine geçmiş olsun dileklerini iletti. 

Başkan Tutal, Seydişehir  Belediyesinin farklı birimlerinde çalışan personelleri Özgür Hakan Küçük, Hacı Hüseyin Korkmaz ve Mehmet Aydoğdu'yu  geçirdikleri  rahatsızlık nedeniyle  evlerinde ziyaret etti. 

İyi günlerinde olduğu kadar kötü günlerinde de vatandaşları yalnız bırakmayan Seydişehir  Belediye Başkanı Mehmet Tutal,  "Hastalıkta ve sağlıkta bizim içindir. İnsanın her günü bir değildir. Gezip gören, koşup eğlenen insanlar, yatağa bağlanınca her gün görüp konuştuğu insanları görmek isterler. Kendisini ziyaret etmelerini bekler. Bizler Seydişehir  Belediyesi olarak büyük bir aileyiz. Kardeşlerimizi evinde ziyaret ederek yalnız olmadıklarını hissettirmek için buradayız. İşlerimiz yoğun fakat ,bir şekilde işlerimizin yürüyüşü devam eder. Sağlığımızda önemli " dedi. 

Başkan Tutal, çalışma arkadaşları ve ailelerine  telefonunun 24 saat açık olduğunu, çekinmeden arayabileceklerini söyledi. 

Kucuk, Korkmaz ve Aydoğdu aileleri evlerine gelerek kendilerini ziyaret eden Başkan Tutal'a nazik davranışı ve vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür etti.

Son Düzenlenme Cuma, 14 Şubat 2020 14:34

kaymakamlikmilliegitimkomekhastanekonyabb

İçeriklerde Ara
Arama - Kategoriler
Arama - İletişim
Arama - İçerik
Arama - Haber Kaynağı
Arama - Etiketler
Go to top