DİKİCİ VE SEVİNÇ AİLELERİNE ZİYARET

1 7Başkan Mehmet Tutal, hasta ve yaşlı hemşehrilerinin yanlarında olmak, hayır dualarını almak istediğini söyledi.

Başkan Tutal bir süre önce işyerinin çatısından düşerek yaralan Mustafa Dikici ve geçirdiği rahatsızlık sonucu Seyidharun Mahallesindeki evinde ikamet eden Hakkı Sevinç 'i ziyaret etti.

Hastalık ve sağlığın her zaman insanlar için olduğunu belirten Tutal, ihtiyaç duyulduğunda hemşehrilerinin  iyi günlerinde, kötü günlerinde de yanında olabilmenin gerekli olduğunu kaydetti.

Sağlığın insanın en büyük hazinesi olduğunu kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “Çeşitli nedenlerden dolayı  zaman zaman sağlığımızla ilgili sorunlar yaşayabiliyoruz. Hayatın akışı içerisinde rahatsız olmak veya hastalanmak bizlere  mahsus. Önemli olan bu süreçte kendimizi bırakmamak, mücadele etmek. Hastalıkta, sağlıkta biz insanlar için" dedi.

Hemşehrilerinin sorunlarını ve sıkıntılarını paylaşma konusunda onların ihtiyaç duydukları zamanda yanlarında olduklarını kaydeden Başkan Tutal; Sosyal Belediyeciliğin gereği asli görevlerimizin yanında, ilçedeki yaşlı ve hasta vatandaşlara yönelik ziyaretlerimizi devam ettiriyoruz. Bugünde sizleri ziyaret ettik. Allah yardımcınız olsun.Hastalıkta, sağlıkta biz insanlar içindir. Biz her zaman sizlerin yanındayız. İhtiyaç duyduğunuz her an bende dahil olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarımı yardım ve destek isteyebilirsiniz "dedi.

Kendilerine yaptığı ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Dikici ve Sevinç Aileleri ; Başkanımız Mehmet Tutal'a  bizlere yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun başkanım bizleri unutmamış"şeklinde konuştu.

kaymakamlikmilliegitimkomekhastanekonyabb

İçeriklerde Ara
Arama - Kategoriler
Arama - İletişim
Arama - İçerik
Arama - Haber Kaynağı
Arama - Etiketler
Go to top