BAŞKAN TUTAL KUĞULUDA KIŞ KAMPINDA SPORCULARI ZİYARET ETTİ

16473830 758496787637566 8672135816821534228 nDoğaseverler, Seydişehir Kuğulu Park’ta kış kampı düzenlediler.

Ekşin Doğa Spor Kulübü üyeleri, Seydişehir’de Kuğulu Park’ta kış kampı düzenleyerek çadırlarında gecelediler.

Başkan Tutal,Kuğulu Parkta kamp yapan Ekşin Doğa Sporları Kulübü üyelerini ziyaret ederek, bu tür faaliyetlerin her zaman destekçisi olduklarını kaydetti.

Seydişehir’e gelerek kış kampı düzenleyen sporcuları Kuğulu Parkta ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Tutal;” sporcularımız kuğuluda misafir oldular. Biz gerek ilçemizin tanıtılması noktasında, gerekse bölgede özellikle Konya’da dağcılığa meraklı olan veya diğer sporlara meraklı olan arkadaşlarımızın önünün açılması ve destek olunması noktasında bugüne kadar elimizden gelen imkanları seferber ettik. Bundan sonrada devam edeceğiz” dedi.

BAŞKAN TUTAL”TOROSLARIN ETEĞİNDEKİ KUĞULU SPORTİF FAALİYETLERE UYGUN”

Seydişehir’in özellikle Kuğulu bölgesinin her türlü sportif faaliyetler için ideal bir bölge olduğunu kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal;”Seydişehir Kuğulu bölgesi Torosların eteğinde bir yer. Her  türlü  dağcılık, bisiklet ve yürüyüş sporları açısından ideal bir bölge. Bunun için özellikle Konya bölgesindeki doğa sporlarına meraklı olan kardeşlerimizin il dışında farklı yerler aramasınlar.Kuğulu Park bölgesi onların bu ihtiyacını karşılayacaktır” dedi.

Seydişehir’e ilk kez kış kampı için geldiklerini ifade eden Ekşin Doğa ve Spor Kulübü Başkanı Alper Erdem;” daha önce Seydişehir Belediyesinin düzenlediği Küpe Çukuru yürüyüşüne katıldık. Herkes memnun kaldı. Güzel bir aktivite oldu bizim için. Belediye Başkanımız bize çok yardımcı oldu. Hiçbir sıkıntı yaşamadık. Şimdiye kadar gittiğimiz yerlerde böyle bir karşılama görmedik biz. Birçok yerde kamp yaptık. Uzak yerlere de gidiyoruz ama yaklaşık 1 saatlik bir mesafede çok yakınımızda doğa harikası bir yer varmış bunu fark ettik” dedi.

Son Düzenlenme Salı, 07 Şubat 2017 10:10

Yorum eklemek için giriş yapın