BELEDİYE ÇALIŞIYOR, SEYDİŞEHİR’İN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR

IMG 7439Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Hürriyet Caddesinde başlayan kaldırım çalışmaları ve Seyidharun Camii çevresinde devam eden yıkım çalışmalarını yerinde inceledi.

Uludağ Caddesi ve Hanboğazında bulunan esnaflarla da bir araya gelen BaşkanTutal, esnaflara hayırlı işler diledi.

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Hürriyet Caddesinde bulunan kaldırım yenileme çalışmalarına hız verdi.

Göreve geldikleri günden itibaren belli bir çalışma programı içerisinde Seydişehir'in çehresini değiştirmek ve ilçeye estetik bir görünüm kazandırmak için çalışmalara aralıksız devam ettiklerini belirten Başkan Tutal “Kaldırım çalışmalarımıza bugüne kadar ara vermeden devam ettik. Hürriyet Caddemizde kaldırım çalışmalarını öncelikle engelliler ve yaşlılarımızın can güvenliğini sağlayacak şekilde yapıyoruz. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte kentin en işlek caddesi olan Hürriyet Caddesi modern bir görünüm kazanacak. İnşallah buradaki çalışmalarımızı en kısa sürede bitirerek daha temiz ve modern haliyle halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Seyidharun Camii ve çevresinde devam eden yıkım çalışmaları hakkında yıkımı gerçekleştiren firma yetkilisinden bilgi alan Başkan Tutal, yıkım çalışmalarının tamamlanmasının ardından çalışmalara daha da hız verileceğini kaydetti.

Uludağ Caddesi ve Hanboğazında bulunan esnaflarla da bir araya gelen Başkan Tutal, esnaflarla sohbet etti, hayırlı işler temennisinde bulundu.

kaymakamlikmilliegitimkomekhastanekonyabb

Go to top