BAŞKAN TUTAL'DAN ÇOCUKLARA YARI YIL EĞLENCESİ

BAŞKAN TUTALDAN ÇOCUKLARA YRI YIL EĞLENCESİ 2Seydişehir Belediyesi tarafından bu yıl 2. düzenlenen ‘Çocuk Festivali’ törenle açıldı.

Seydişehir Kapalı Spor Salon’unda, 31 Ocak 2 Şubat tarihleri arasında yapılacak olan çocuk festivali, Kaymakam Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve protokol üyelerinin katılımı ile törenle açıldı.

Seydişehir Belediyesi’nin düzenlediği festivale, Kaymakam Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar, Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürü Soner Balcı, Seydişehir Belediyesi Meclis üyeleri, STK Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İlk ve orta dereceli okullarda eğitim öğretim gören  çocuklara yönelik gerçekleştirilen festivalde; ebru sanatı, çömlek sanatı, işaret dili, sıfır atık, satranç, mas güreşi, mangala, langırt, jenga, toz boya, matematik oyunları, spor gösterileri, şişme oyun parkı gibi etkinliklerle çocuklar doyasıya eğlendi.

Başkan Tutal ‘’ havaların  soğuk olması sebebiyle yavrularımızın hoş vakit geçirebilmeleri için, milli oyunlarımızı öğrenebilmeleri  ve teknoloji ortamından cep telefonu ve internetten uzak kalmaları, kardeşliğin ve kaynaşmanın sağlanabilmesi amacı ile çocuk şenliğimizi  ikincisine bu yıl devam ediyoruz. İnşaallah bundan sonraki dönemlerde daha geniş ve kapsamlı olarak devam etmeyi düşünüyoruz. İlçemize hayırlı olsun" dedi.

Çocuklarımız eğlendirmek ve öğretmek için güzel bir faaliyet düzenlenmiş diyerek konuşmalarına başlayan Kaymakam Aydın Erdoğan; kendi gelenek ve göreneklerimizi tanıtmak üzere düzenlenmiş bir faaliyet. Biliyoruz ki çocuklarımız gülerse dünya güler.Emeği geçen Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve ekibine teşekkür ediyoruz " dedi.

Festival sonunda çocuklara ikramlarda bulunularak  çeşitli hediyeler verildi.

kaymakamlikmilliegitimkomekhastanekonyabb

İçeriklerde Ara
Arama - Kategoriler
Arama - İletişim
Arama - İçerik
Arama - Haber Kaynağı
Arama - Etiketler
Go to top