TERMAL SERACILIK İÇİN YATIRIMCILARA KAPILARIMIZ AÇIK

domates Termal Sosyal Tesisler, Termal Tatil Köyü, Termal Oteller Termal Fizik Tedavi Merkezi ve Termal Seracılık için Başkan Tutal, durmak bilmiyor.

Seydişehir’in termal seracılık sektörü için iyi bir iklime sahip olduğunu kaydeden Başkan Tutal, Jeotermal kaynakları kullanarak bölgede seracılık yapılabileceğini kaydetti.

Termal Tesislerin batı kısmını Termal Organize Seracılık Bölgesi ilan ettiklerini kaydeden Başkan Tutal, yatırımcılar ile görüşmelerin devam ettiğini, kısa sürede termal seracılığın faaliyete geçeceğini ve istihdam noktasında büyük önem taşıdığını belirtti.

Termal yatımların ilçeye büyük katkı sağlayacağını kaydeden Başkan Tutal; termal tesis bölgesi alanında yapılacak olan yatırımlarla Seydişehir ekonomisi canlanacak. Seydişehir'de termal seracılık noktasında görüşmeler yapıyoruz. Yatırımcılarımızla yaptığımız görüşmelerde planladığımız termal oteller, fizik tedavi merkezinin yer aldığı tesislerin yapımı konusunda çalışmalar devam ediyor ve en kısa zamanda temel atacağımızı söyleyebilirim. Seydişehir'de ilk olarak kaplıca turizmini hayata geçirmek, ilçe ve bölgenin ticari ve sosyal yaşamını canlandırmak en büyük hedefimiz ve istihdama katkı sağlayacak bu proje, ekonomik olarak ikinci Etibank diyebiliriz. Belediye olarak yatırımcılarımızın önlerini açarak, hiçbir sıkıntı yaşatmayacağız. Seydişehir’in yatırımcılara kapısı her zaman açıktır" dedi.

kaymakamlikmilliegitimkomekhastanekonyabb

İçeriklerde Ara
Arama - Kategoriler
Arama - İletişim
Arama - İçerik
Arama - Haber Kaynağı
Arama - Etiketler
Go to top