Futbol Başkanlık Kupası

BAŞKANLIK KUPASI 2017 FUTBOL TUYRNUVASI

GRUP

MAÇ NO

1 TAKIM

2 TAKIM

TARİH

SAAT

SONUÇ

A

1

Can Bobinaj

Cumhuriyet Futbol Kulübü

10,04,2017  P.TESİ

17:15

4-1

A

2

Cezaevi Spor

Sağlık Spor

10,04,2017  P.TESİ

18:15

6-1

B

3

Derman Rehabilitasyon Kesecik

Adliye Spor

11.04.2017 SALI

17:15

5-0

B

4

Gevrekli Muhtarlığı

Ortakaraören Spor

11.04.2017 SALI

18:15

5-1

C

5

Kral Unlu Mamülleri

Toros Kartalları

12.04.2017 ÇARŞAMBA

17:15

C

6

Türk Spor

Çetiner Spor

12.04.2017 ÇARŞAMBA

18:15

D

7

Günaydın Tesisleri

Seylift Asansör

13.04.2017 PERŞEMBE

17:15

D

8

Boyalı Spor

Gülpınar Otogar

13.04.2017 PERŞEMBE

18:15

E

9

Seydişehir Ajans  Gücü

Kral Ekmek

14.04.2017 CUMA

17:15

E

10

Tahtakale Spor

Koç Kardeşler

14.04.2017 CUMA

18:15

F

11

Bizim Mobilya

Çadder Spor

15.04.2017 CUMARTESİ

17:15

2-1 

F

12

Bostandere Spor

Şaban Ayten Mühendislik

15.04.2017 CUMARTESİ

18:15

A

13

Kuran Spor

Sağlık Spor

17.04.2017  P.TESİ

17:15

A

14

Can Bobinaj

Cezaevi Spor

17.04.2017  P.TESİ

18:15

B

15

Derman Rehabilitasyon Kesecik

Gevrekli Muhtarlığı

18.04.2017 SALI

17:15

B

16

Adliye Spor

Ortakaraören Spor

18.04.2017 SALI

18:15

0-5 

C

17

Kral Unlu Mamülleri

Türk Spor

19.04.2017 ÇARŞAMBA

17:15

2-0

C

18

Toros Kartalları

Çetiner Spor

19.04.2017 ÇARŞAMBA

18:15

0-6

D

19

Günaydın Tesisleri

Boyalı Spor

20.04.2017 PERŞEMBE

17:15

 1-1

D

20

Seylift Asansör

Gülpınar Otogar

20.04.2017 PERŞEMBE

18:15

3-0 

E

21

Seydişehir Ajans  Gücü

Tahtakale Spor

21.04.2017 CUMA

17:15

 1-1

E

22

Kral Ekmek

Koç Kardeşler

21.04.2017 CUMA

18:15

F

23

Bizim Mobilya

Bostandere Spor

22.04.2017 CUMARTESİ

17:15

1-2

F

24

Çadder Spor

Şaban Ayten Mühendislik

22.04.2017 CUMARTESİ

18:15

5-0 

A

25

Cumhuriyet Futbol Kulübü

Cezaevi Spor

24.04.2017 P.TESİ

17:15

 2-2

A

26

Kuran Spor

Can Bobinaj

24.04.2017 P.TESİ

18:15

B

27

Derman Rehabilitasyon Kesecik

Ortakaraören Spor

25.04.2017 SALI

17:15

2-2 

B

28

Adliye Spor

Gevrekli Muhtarlığı

25.04.2017 SALI

18:15

C

29

Kral Unlu Mamülleri

Çetiner Spor

26.04.2017 ÇARŞAMBA

17:15

 1-3

C

30

Toros Kartalları

Türk Spor

26.04.2017 ÇARŞAMBA

18:15

3-0 

D

31

Günaydın Tesisleri

Gülpınar Otogar

27.04.2017 PERŞEMBE

17:15

1-0 

D

32

Seylift Asansör

Boyalı Spor

27.04.2017 PERŞEMBE

18:15

E

33

Seydişehir Ajans  Gücü

Koç Kardeşler

28.04.2017 CUMA

17:15

E

34

Kral Ekmek

Tahtakale Spor

28.04.2017 CUMA

18:15

F

35

Bizim Mobilya

Şaban Ayten Mühendislik

29.04.2017 CUMARTESİ

17:15

F

36

Çadder Spor

Bostandere Spor

29.04.2017 CUMARTESİ

18:15

A

37

Sağlık Spor

Can Bobinaj

1.05.2017 P.TESİ

17:15

A

38

Cumhuriyet Futbol Kulübü

Kuran Spor

1.05.2017 P.TESİ

18:15

A

39

Cezaevi Spor

Kuran Spor

3.05.2017 ÇARŞAMBA

17:15

A

40

Sağlık Spor

Cumhuriyet Futbol Kulübü

3.05.2017 ÇARŞAMBA

18:15

Son Düzenlenme Cuma, 28 Nisan 2017 15:12

Yorum eklemek için giriş yapın

Bu kategoriden diğerleri: