TÜRKİYE İKİNCİSİ'NE ÇEYREK ALTIN

TÜRKİYE İKİNCİSİNE ÇEYREK ALTIN 3Başkan Tutal,Seydişehir Belediyesi Spor Kulübü Karate  Sporcusu Türkiye İkincisi Arzu Firdevs Koç'a  elde ettiği başarıdan ötürü tebrik ederek sporcuyu çeyrek altınla ödüllendirdi.

Aydın-Kuşadası'nda yapılan 21 yaş altı Türkiye Karate Şampiyonasında rakibi ile yaptığı müsabakayı yenilerek Türkiye İkinciliğine elde eden Seydişehir Belediyesi Spor Kulübü Karate sporcusu Arzu Firdevs  Koç ve antrenörleri Ali Osman Güler ve  Ali  Buğdaycı'yı  makamında ağırlayan Belediye Başkanı Mehmet Tutal, sporcu ve antrenörlerini elde edilen başarıdan dolayı tebrik etti.

GURURLANDIK

Final maçında rakibine yenilerek  ikincilik elde eden  Seydişehir Belediyesi Sporcusu Arzu Firdevs Koç'u kutlayarak çeyrek altınla ödüllendiren  Başkan Tutal;"Kuşadası'nda düzenlenen 21 yaş altı Türkiye Şampiyonası'nda şehrimize ve ilçemize İkincilik kazandıran sporcumuzla gurur duyduk. Kendisine teşekkür ediyorum. Antrenörlerimiz Güler ve Buğdaycı'ya yetenekli, disiplinli ve güzel ahlaklı , başarılı bir sporcu yetiştirdikleri için teşekkür ediyorum "dedi.

SPOR'A VE SPORCUYA DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK

Spor'a ve sporcuya olan desteklerinin devam edeceğini ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Tutal;" Seydişehir Belediyesi olarak  spora önem veriyoruz.Spor, çocuk ve gençlerimiz için çok önemli. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz  için kırsal ve merkez mahallerimizde  spor tesisleri ve alanları kazandırıyoruz" şeklinde konuştu.

 

 

Son Düzenlenme Pazartesi, 19 Aralık 2016 08:23

Yorum eklemek için giriş yapın