BAŞKANLIK KUPASI 2. FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR


 kupa 2016 resize

BAŞKANLIK KUPASI 2. FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜR KURASI YAPILDI

Seydişehir Belediyesi 2. Başkanlık Kupası Futbol Turnuvası için Fikstür açıklandı. İlk Maç 27 Nisan.

Seydişehir Belediyesi’nin birlik, beraberlik ve kaynaşma amacıyla başlattığı ve geleneksel olarak devem ettirdiği futbol turnuvasına Seydişehir’in çeşitli kuruluşlarından ve topluluklardan başvuru oldu. 60 Evler Stadında başlayacak Futbol Turnuvasında bu yıl 23 takım yarışacak. Her meslekten kurum, kuruluş ve okullardan katılan yaklaşık 450 sporcu yarışacak. İlk karşılaşma ise 27 Nisan 2016 saat 17.00, 60 Evler Stadında gerçekleşecek.

Başkanlık Kupası 2. Futbol Turnuvası Fikstür

BİRİNCİ TAKIM İKİNCİ TAKIM SAAT MAÇ TARİHİ
Kuran Spor Bostandere Spor 17:00 27 Nisan 2016
Ilıca Aile Çay Bahçesi Test Makine 18:30 27 Nisan 2016
Beha Medikal Tuğçe Kuruyemiş 17:00 29 Nisan 2016
Boyalı Spor Can Bobinaj 18:30 29 Nisan 2016
Belediye Spor Tepecik Spor 17:00 1 Mayıs 2016
Ceza İnfaz Gücü Lüks Tadım - Albatros Paintball 18:30 1 Mayıs 2016
Özkan Orman Ürünleri Irmaklı Spor 17:00 2 Mayıs 2016
Tek Spor Seydişehir Fen Lisesi 18:30 2 Mayıs 2016
Tahtakale Spor Keyf Spor 17:00 3 Mayıs 2016
Seydişehir Adliyesi  Ilıca Teknik Burçak Spor 18:30 3 Mayıs 2016
Bostandere Spor Ilıca Aile Çay Bahçesi 17:00 4 Mayıs 2016
Kuran Spor Pansyon sen Jermen 18:30 4 Mayıs 2016
Tuğçe Kuruyemiş Boyalı Spor 17:00 6 Mayıs 2016
Ortakaraören Spor Beha Medikal 18:30 6 Mayıs 2016
Tepecik Spor Ceza İnfaz Gücü 17:00 9 Mayıs 2016
Belediye Spor İkizpen-Küçükler Tüpçü 18:30 9 Mayıs 2016
Irmaklı Spor Tek Spor 17:00 10 Mayıs 2016
Özkan Orman Ürünleri Seydişehir Fen Lisesi 18:30 10 Mayıs 2016
Keyf Spor Seydişehir Adliyesi  17:00 11 Mayıs 2016
Tahtakale Spor Ilıca Teknik Burçak Spor 18:30 11 Mayıs 2016
Test Makine Kuran Spor 17:00 13 Mayıs 2016
Pansyon sen Jermen Bostandere Spor 18:30 13 Mayıs 2016
Can Bobinaj Beha Medikal 16:00 15 Mayıs 2016
Ortakaraören Spor Tuğçe Kuruyemiş 17:30 15 Mayıs 2016
Belediye Spor Lüks Tadım - Albatros Paintball 18:45 15 Mayıs 2016
Tepecik Spor İkizpen-Küçükler Tüpçü 17:00 16 Mayıs 2016
Tek Spor Özkan Orman Ürünleri 18:30 16 Mayıs 2016
Seydişehir Fen Lisesi Irmaklı Spor 17:00 17 Mayıs 2016
Seydişehir Adliyesi  Tahtakale Spor 18:30 17 Mayıs 2016
Ilıca Teknik Burçak Spor Keyf Spor 17:00 18 Mayıs 2016
Ilıca Aile Çay Bahçesi Kuran Spor 18:30 18 Mayıs 2016
Test Makine Pansyon sen Jermen 17:00 20 Mayıs 2016
Boyalı Spor Beha Medikal 18:30 20 Mayıs 2016
Ortakaraören Spor Can Bobinaj 16:00 22 Mayıs 2016
Ceza İnfaz Gücü Belediye Spor 17:30 22 Mayıs 2016
Lüks Tadım - Albatros Paintball İkizpen-Küçükler Tüpçü 18:45 22 Mayıs 2016
Bostandere Spor Test Makine 17:00 23 Mayıs 2016
Pansyon sen Jermen Ilıca Aile Çay Bahçesi 18:30 23 Mayıs 2016
Can Bobinaj Tuğçe Kuruyemiş 17:00 24 Mayıs 2016
Ortakaraören Spor Boyalı Spor 18:30 24 Mayıs 2016
Tepecik Spor Lüks Tadım - Albatros Paintball 17:00 25 Mayıs 2016
İkizpen-Küçükler Tüpçü Ceza İnfaz Gücü 18:30 25 Mayıs 2016

Yorum eklemek için giriş yapın