SPOR HABER

SPOR HABER (74)

KIZ HALTER TAKIMI KONYA ŞAMPİYONU 2Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, İl Şampiyonu Halterci öğrencileri makamında ağırladı.

Gazi Ortaokulu Kız Halter takımı öğrencileri Konya'da katıldıkları Okul Sporları Konya İl Seçmelerinde şampiyon oldu.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, kız halter takımını almış oldukları başarıdan dolayı kutladı.

Başkan Tutal; "İlçemizde ilk defa halter takımı oluşturulmuş ve bu takımda kız öğrencilerimiz  var. Ben kendilerini göstermiş oldukları başarı ve cesaretten dolayı kutluyorum. Gençlerimizin sanatsal ve sportif faaliyetlerle  bulunmaları çok güzel. Bizde belediye olarak imkanlarımız dahilinde gençlerimize destek olmaya çalışıyoruz. Amacımız gençlerimizi kahve köşelerinden ve kötü alışkanlıklardan uzak tutabilmek , eğer biz bunu başarabilirsek  bizim en büyük kazancımız olacak. Şampiyonaya katılan sporcuları ve antrenörlerimizi kutluyorum" dedi.

Kız Halter takımı Konya il seçmelerinde 5 Birincilik, 1 İkincilik alırken,  ayrıca İzmir'de düzenlenecek olan Okul Sporları Türkiye Şampiyonasına katılmayada hak kazandı.

BAŞKAN TUTAL ŞAMPİYONADA DERECEYE GİREN SPORCULARI KUTLADI14-15 Aralık tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen  Büyükler Kuşak Güreşi Türkiye şampiyonasında  Seydişehir Belediyesi  Erkek takımı 1.ci, Kız takımı 3.cü oldu.

Antalya Kemer Bahri Tanrıkulu Spor Salonu’nda gerçekleştirilen şampiyonaya çeşitli il ve ilçelerden 180 sporcu katıldı.

Nevşehir’de yapılan Türkiye Şampiyonasına katılan Seydişehir Belediyesi Muay Thai sporcuları ise şampiyonada 1 Altın, 3 gümüş madalya kazandı.

Düzenlenen Kuşak Güreşi Şampiyonası ve Muay Thai Şampiyonasında  dereceye giren sporcuları Belediye Başkanı Mehmet Tutal makamında kabul etti.

Gençlerin meslek sahibi olmalarının önemli olduğunu , bunun yanında da sosyal olmaları gerektiğini kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, ; Biz de gençlerimize sahip çıkıyor, onların sanata, spora ulaşmaları için her türlü imkanları sağlamaya çalışıyoruz. Bizim amacımız gençlerimizi gelenek, görenek ve ananelerini bilen ve yaşayan  nesiller olarak yetiştirmek. Gençlerimizi kahve köşelerinden ve kötü alışkanlıklardan uzak tutabilirsek bu bizim için en büyük kazançtır. Şampiyonaya katılan sporcuları ve antrenörlerimizi kutluyorum" dedi.

Şampiyonaya katılan sporcularını tebrik eden Gençlik Spor Hizmetleri İlçe Müdürü Soner Balcı ve Antrenör Serkan Yıldız ;"sporcularımızı almış oldukları başarılarından dolayı kutluyorum. Seydişehir Belediye Başkanımız Mehmet Tutal'a spora ve sporcumuza vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyoruz "dedi.

MUAY THAİ SPORCULAR MADALYA İLE DÖNDÜ 2Seydişehir Belediyesi Spor Kulübü Muay Thai Sporcuları Başkan Tutal'ı ziyaret etti.

Erzincan'da yapılan Muay Thai Türkiye Şampiyonasına katılan   sporcular 1 gümüş, 2 bronz madalya kazandı.

Seydişehir Belediyesi Spor Kulübü Muay Thai takımı 13 sporcu ile katıldı. Turnuvalara katılan sporculardan 3'ü  derece yaparak Avrupa Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Şampiyonaya katılan sporcuları makamında kabul eden Belediye Başkanı Mehmet Tutal; sporcularımızın başarı elde etmesi bizleri mutlu etti. Kendilerine ve antrenörlerine teşekkür ediyorum. Bu nedenle Seydişehir Belediyesi olarak biz her zaman sporcularımızın yanındayız. Ben sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum" dedi.

Antrenör Serkan Yıldız; sporcularımızın ilçe dışında düzenlenen şampiyonalara katılmasında bizlere desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Mehmet Tutal'a teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki ilerleyen zaman diliminde sporcularımız daha büyük başarılara imza atacak "dedi.

Başkan Tutal, Seydişehir Belediyesi spor kulübü Muay Thai sporcuları ve antrenörlerini elde ettikleri başarılarından dolayı kutlayarak hediye verdi.

Çat mh.den Abdulmennan oğlu İsmail Özdemir vefat etmiştir. Cenazesi öğleyin Konya Sefa camiinde kılınacaktır. Yaş.61

Kardeşi Hüseyin Özdemir 05372904260

IMG 20190308 WA0004Başkan Tutal, Seydişehir Belediye Spor, Seydişehir Gücü Spor takımları ve hocaları ile yemekte buluştu.

2018-2019 Futbol sezonunda 1’inci amatör kümeden şampiyon olup süper kümeye yükselen Seydişehir Belediyespor, şampiyonluk elde ederek aldıkları kupayı, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal’a hediye ettiler.

Seydişehir Belediye Spor ve Seydişehir Gücü Spor futbolcuları bir sezonluk emeğin meyvesini almanın gurur ve mutluluğunu yaşarken, Başkan Tutal’da bu mutluluğa ortak oldu.

Başkan Tutal ‘Takımlarımızın ve hocalarımızın başarılarından gurur duyuyor ve onları yürekten tebrik ediyorum. Kupaları benim için çok önemli, bu jestlerinden dolayı da ayrıca teşekkür ederim. Futbol, sporcuların madde, uyuşturucu gibi bağımlılık yapan nesnelerden, internet bağımlılığından uzak durması, vücut gelişimini sağlamasından dolayı faydalıdır. Sporun ve sporcunun her zaman destekçisiyiz’ dedi.

 

untitled2Seydişehir Belediye Spor Futbol Takımı şampiyonluğunu kutluyor.

24 Şubat 2019 tarihinde Seydişehir’de oynanan maçta, Seydişehir Belediyespor ile Yeni Meramspor karşı karşıya geldi. Seydişehir Belediye Spor maçı 5-1 gibi bir skorla bitirerek başarılarını taçlandırdı.

Aldığı sonuçla 2018- 2019 futbol sezonunda, Seydişehir Belediye Spor 1’inci amatör kümeden şampiyon olup süper kümeye yükselmiş oldu.

Sporun ve sporcunun her zaman yanında olmaya devam edeceğini belirten Başkan Tutal ‘Emek veren hocalarımıza, her koşulda özveri ile çalışıp bu başarıyı elde eden sporcu gençlerimize teşekkürlerimi iletiyorum.’ dedi.

Seydişehir Belediye Spor Kulübü Futbol Koordinatörü Şenol Tatlıcı ise Belediye Başkanı ve Kulüp yönetimine desteklerinden ötürü teşekkür ederek, ‘Çok şükür emeğimizin meyvesini alıyoruz. Hocalarımı ve sporcularımızı çalışmaları ve gayretlerinden dolayı kutluyorum. Başkanımız Mehmet Tutal’a ve onun nezdinde bizi yalnız bırakmayan, yanımızda olan herkese, sağladıkları olanaklar ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim’ dedi.

karate seydişehir 1Denizli Bölgesel Karate Liginde mücadele eden Seydişehirli sporcular ilimizi en iyi şekilde temsil ederek turnuvadan 12 madalya ile döndüler.

Denizli’de gerçekleştirilen Bölgesel Karate Ligi Müsabakalarına 30 kulüpten 530 sporcu katılırken Seydişehir Belediyesi spor kulübü olarak 15 sporcuyla katılım sağlayan Seydişehirli Sporcular, müsabakalarda 3 birincilik,5 ikincilik,4 üçüncülük alarak 12 madalya alarak ilçemizi en iyi şekilde temsil ettiler. Takım Antrenörleri Ali Buğdaycı ve Ali Osman Güler, turnuva süresince desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanı Mehmet Tutal'a teşekkürlerini ilettiler.

Sporcuların başarılarını tebrik eden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Belediye Spor Kulübü bünyesi altına topladığı tüm takımların ulaşımından, konaklamasına, malzeme ihtiyaçlarına kadar her türlü ihtiyaçlarına imkanlar dahilinde destek verdiklerini ifade ederek, spor gibi güzel uğraşlarla meşgul olmalarının kendisini memnun ettiğini dile getirdi.

NALÇACILILAR SEYDİŞEHİR GRUBUNDAN BAŞKAN TUTALA PLAKETNalçacılılar çatısı altında Seydişehir’de oluşuma giden Konyasporlu taraftar grubu ’’ Nalçacılılar Seydişehir’’ Belediye Başkanı Mehmet Tutal’a kendilerine verdiği maddi manevi destekten dolayı teşekkür plaket verdi.

Gençlerin  enerjilerini atmak için sportif faaliyetlere ihtiyaçlarının olduğunu kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal;”Gerek saha içerisinde gerek tribünde ya da değişik spor branşlarında etkin olabilmeleri onlar ve ilçemiz için çok önemli bir adım. Biz, Seydişehir’e bağlı birçok mahallede sentetik çim saha yaptık, spora ve sporcuya destek verdik ve lisanslı sporcu sayımız 2 bin civarında bulunuyor. Tabi bunlara sizlerin katkısı olduğunda spora anlam katıyor.Sporcu yetiştirmek ne kadar önemliyse gençleri hayata hazırlamak onlara güç olmakta o kadar önemli. Ülkemizde maalesef uyuşturucu ve kötü alışkanlıkların kullanım yaşı ilkokul seviyelerine kadar düştü. Sizde bu gençlere sporun güzel tarafını aşılamayı başarmışsınız. Ben Seydişehir’de yeşil beyazı görünce ayrıca mutlu oluyorum. Yaptığınız ziyaretten çok memnun oldum. Biz hediye veya plaket için sizlere destek vermedik ama inceliğiniz için teşekkür edşyorum.Formamız vardı atkımızda geldi tam Konyasporlu olduk. Gönül rahatlığı ile maçlara gidebiliriz.’’ dedi.

Nalçacılılar Seydişehir Grubu Başkanı Süleyman Sayan; ’’Seydişehir’de ikamet eden Konyasporlu taraftarlar olarak, ilçemizin de şehrimizin de takımına sahip çıkıyoruz. ’’ Bize Her Maç Deplasman’’ sloganıyla yağmur, çamur, kar ve fırtına dinlemeden maçlara gidip takımımıza kuzey tribününden destek veriyoruz. İçimizde öğrenci kardeşlerimizde var maddi durumu elverişli olmayan kardeşimizde var. Talebimizi kendisine ilettiğimiz günden bu güne kadar bizden her türlü desteğini esirgemeyen Başkanımız sayın Mehmet Tutal beye hem saygılarımızı sunuyor,yeniden adaylığı için hayırlı olsun diyor, teşekkür ediyoruz” dedi.

Konuşmalardan sonra Nalçacılılar Seydişehir Grubu Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal’a Konyaspor atkısı ve teşekkür plaketi takdim etti.

1 1Seydişehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın Belediye Başkan adayı  Mehmet Tutal , AK Parti İlçe Başkanı ve MHP İlçe Başkanı ile birlikte seçim startını verdi.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Ak Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay, MHP İlçe Başkanı Eyüp Gül ile birlikte ilk ziyaretini İlçe Kaymakamı Aydın Erdoğan'a gerçekleştirken kurum içerisinde çalışan personeli ziyaret ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Buradaki ziyaretlerin ardından Belediye Başkanı Mehmet Tutal , AK Parti İlçe Başkanı ve yönetimi , Kadın Kolları Başkanı ve MHP İlçe Başkanı ve yönetimi ile birlikte kapalı pazar yerine geçerek pazar alanında tezgah açan esnaflar ve alış veriş yapan vatandaşlarla buluştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile Seydişehir Belediye Başkanı olarak görev tevdi edildiği andan itibaren zaman kaybetmeden çalışmalarına başlayan Belediye Başkanı Mehmet Tutal; "Seydişehir'e yakışır yeni projelerimizi ve çalışmalarımızı  inşallah hep birlikte gerçekleştirmek için yeni bir çalışmanın içerisine girdik.31 Mart’ta yapılacak mahalli idareler seçimlerinde hemşehrilerimizden  destek bekliyoruz. Bu süreçte ilçemizin her köşesini karış karış gezerek sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız.İlçemizi Cumhur İttifakı ve Gönül Belediyeciliği ile buluşturmak için tüm inancımız ile çalışıyoruz. Gönül köprülerini kurmaya geliyoruz" dedi.

MHP İlçe Başkanı Eyüp Gül; Bugün itibari ile bize düşen görev Cumhur İttifakını en iyi şekilde desteklemektir. Sağ olsun başkanımın ilk işi bizleri ziyaret etmek oldu. Bizde hep birlikte.Allahın izni ile bundan böyle hep birlikte meydanlarda olacağız" dedi.

 AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay ise ;"Cumhur ittifakı ile Seydişehir'de çalışmalarımıza başladık. Allah birliğimizi ve beraberliğimi bozmasın. Gece gündüz demeden çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Seydişehir’de çok güzel sonuçlar alacağımıza inanıyorum" dedi.

Pazar ziyaretini gerçekleştiren Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve beraberindekiler pazaralış verişine çıkan vatandaşlara bez çanta dağıtarak sohbet etti.

{gallery}

IMG 0198Seydişehir Belediyesi Spor Kulübü Muay Thai Sporcuları Başkan Tutal'ı ziyaret etti.

Antalya’da yapılan İnternational EMF Muay Thai Open 2018 Avrupa Muay Thai Kupası’nda Seydişehir Belediyespor Muay Takımı 1 gümüş, 5 bronz madalya kazandı.

Antalya düzenlenen 39 ülkeden Bin 348 sporcunun katıldığı turnuvada Seydişehir Belediyesi Spor Kulübü Muay Thai takımı 14 sporcu ile katıldı. Turnuvalara katılan sporculardan 6 sı derece yaparak milli sporcu oldu.

Şampiyonaya katılan sporcuları makamında kabul eden Belediye Başkanı Mehmet Tutal; Muay Thai sporunda kısa bir sürede sporcularımızın başarı elde etmesi bizleri mutlu etti. Kendilerine ve antrenörlerine teşekkür ediyorum. Sert bir spor dalı. Spor insana özgüvenini getirir.Bu spor dallarımızda hem kişisel gelişim , hem de medeni cesaret noktasında enerjilerini doğal olarak kullanmaları iyi. Çocuklarımız enerjilerini bu şekilde gidermezlerse ya kavga edecek, birbirlerini yaralayacaklar yada kötü alışkanlıklar kazanacaklar. Bu nedenle Seydişehir Belediyesi olarak biz her zaman sporcularımızın yanındayız. Ben sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum" dedi.

Antrenör Serkan Yıldız; sporcularımızın ilçe dışında düzenlenen şampiyonalara katılmasında bizlere desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Mehmet Tutal'a teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki ilerleyen zaman diliminde sporcularımız daha büyük başarılara imza atacak "dedi.

Başkan Tutal, Seydişehir Belediyesi spor kulübü Muay Thai sporcuları ve antrenörlerini elde ettikleri başarılarından dolayı kutlayarak hediye verdi.

Page 1 of 6

kaymakamlikmilliegitimkomekhastanekonyabb

İçeriklerde Ara
Arama - Kategoriler
Arama - İletişim
Arama - İçerik
Arama - Haber Kaynağı
Arama - Etiketler
Go to top