Seydişehir Bisiklet Festivali

Seydişehir Bisiklet Festivali

Tarih: 2020-07-03 - Saat:
Yer:

Seydişehir Bisiklet Festivali Kayıt Listesi

2-3-4-5 Temmuz 2020 tarihlerinde Konya Seydişehir Kuğulu Tabiat Parkı’nda yapılacak olan Seydişehir Bisiklet Festivali kayıt listesi;

Çocuklar

SN Adı Soyadı Şehir
1 Elif Sevde ÖZ Seydişehir <15
2 Enes Türkmenoğlu  Seydişehir <15
3 Fatma Zehra ÖZ Seydişehir >15
4 Mustafa Kemal ÖZ Seydişehir <15
5 Özgür TAYLAN Akşehir     <15
6 Yaşar Efe Koyuncu Seydişehir <15

Not: 18 yaşından küçükler ebeveynleri ile birlikte katılmaktadırlar.

 

Yetişkinler

SN Adı Soyadı Şehir
1 A.Yunus Durbin İstanbul
2 Abdül Muttalip Demirel Seydişehir
3 Adnan sakar Seydişehir 
4 Ahmet KARAPÜR Hatay
5 Ahmet KARPUZ Konya
6 Ali Akış Adana
7 Ali Irmak  Seydişehir 
8 Ali Osman Topaç Seydişehir
9 Ali ÖZ Konya
10 Atilla Demirhan Bodrum
11 Ayça Altınkaya  Konya
12 Aynur Güney Antalya
13 Aysel Memen İzmir
14 Aytaç Bilginer İzmir
15 Ayten Benli Adana
16 Bekir Bozçicek  Seydişehir
17 Beyhan Yeniceli İstanbul
18 Beyza ACUN Konya
19 Birsen inal  Muğla 
20 Burhan Özdemir Eskişehir
21 Cengiz Anaç Koceli
22 Cihangir YÜKSELTMEK Konya
23 Çetin GEDİK İstanbul
24 Dayanç Anıl Aksun Seydişehir 
25 Dilek Hasanoğlu  İstanbul
26 Duygu Kırkıcı İstanbul
27 Edip REYHAN Hatay
28 Engin Yavuz İstanbul
29 ERHAN ŞAKAR Eskişehir
30 Esra Çağrı Türker Antalya
31 Fatih Yalçınkaya  Konya 
32 Fatma ALTINSOY Adana ABİT
33 Fatoş Kasırga Köylü Mersin
34 Füsun Tavman Antalya 
35 Garip Çil Gaziantep 
36 Gulhan Etiler  Izmir
37 H. Filiz YILDIZ ALDEMİR  İstanbul
38 Halil Özcan Ertunç Burdur
39 Hasan Yıldız Seydişehir
40 HAŞİM UYANIK Eskişehir
41 Hatice Yerlikaya  Antalya
42 Hüseyin KARA Konya
43 İBRAHİM ADALI  Antalya
44 İbrahim dağlı Konya
45 İBRAHİM KİRAZ Pamukova
46 İlknur ÖZ Seydişehir
47 İncel Alsan Eskişehir
48 Kamil Özdemir Mersin
49 Kemal Onar Adana 
50 Kemalettin EKİCİ Eskişehir
51 Kubilay ÖZER Konya
52 Levent TAYLAN  Akşehir
53 Mehmet ERDEMİR İstanbul
54 Mehmet Kırkıcı İstanbul
55 Mehmet Kök Türk Bodrum
56 Mehmet ÖZDEMİR  Konya
57 Mehmet TUNALIER Eskişehir
58 Mehmet YILMAZ  Seydişehir
59 Melih Kanbek Burhaniye
60 Meltem Alkaş Görür Ankara 
61 Meral  Taş İstanbul 
62 Meral Kurşungeçmez  Antalya
63 Mesut Yılmaz  İstanbul 
64 Murat Atıcı  Eskişehir 
65 Murat Köylü Mersin
66 Murat ÖZALTUN İzmir
67 Murat Özdil Ankara
68 Mustafa Ayerlikaya Bolu
69 Mustafa Cansız Havran
70 Mustafa S. ilgin Antalya
71 Mustafa TANRIVERDİ İstanbul
72 Mürşit Uzunoğlu İzmir
73 Necati GÜNDEM Eskişehir
74 Necdet Uçar Seydişehir
75 Nejdet Tavman Antalya
76 Nurettin KAYA Seydişehir
77 Nurten Karpat  İzmir 
78 Okay Yıldırımkaya İstanbul
79 Ömer YELKİN  İstanbul
80 Orhan Gündüz  Kütahya 
81 Orhan Özesen Konya
82 Ömer Aşçı Seydisehir
83 Ömer AYDOĞDU Seydişehir
84 Özcan Öktem  Kdz.Ereğli 
85 Özdemir ÖZDEMİR Eskişehir
86 Rahmi SÖYLEYİCİ Aydın
87 RamazanKüçükberber İzmir
88 Rotasız  Ramazan  YAVUZ Eskışehır 
89 Rukiye Türkmenoğlu Seydişehir
90 Salih Necmi Gündem İstanbul
91 Selçuk Pervaz Manavgat
92 Seldağ Vardal Balıkesir
93 Semire REYHAN HATAY
94 Sevim Salkım Eskişehir
95 Seyit YILDIRIM Eskişehir
96 Soner SABAZ Eskişehir
97 Şahin Güngör İzmir
98 Tayfun Koyuncu Seydişehir
99 Ümit Demir İzmir
100 Yıldırım ARIKAN Konya
101 Yunus Ahmet Ünlü  İstanbul
102 Yücel Uysal  Muğla 
103 Zeki Göksel Güleç Konya
104 Zeynep Özyönüm İstanbul
105 Ziynet Ovalıoğlu Antalya

Daha nitelikli ve güvenli bir program için kontenjan 150 kişi ile sınırlandırılmıştır…

Ayrıntılı Bilgi ve Kayıt Sayfası İçin Tıklayınız…

02/03/2020 tarihinde güncellenmiştir… Liste 15 günde bir güncellenecektir… Bir sonraki güncelleme 18/03/2020