ASFALT ÇALIŞMALARI SON SÜRAT DEVAM EDİYOR
ASFALT ÇALIŞMALARI SON SÜRAT DEVAM EDİYOR

Seydişehir Belediyesi ve Konya Büyükşehir Belediyesi Karakavak Mahallesi Bilge Kaan Caddesinde asfalt çalışmalarını başlattı.

Halk arasında Otogar yolu olarak bilinen, Seydişehir’i Antalya-Konya çevre yoluna bağlayan Bilge Kaan Caddesinde alt yapı çalışmalarının ardından asfaltlama çalışmalarına başlanıldı.

Asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Konya Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yaklaşık 24 bin m² bölümünün asfaltlanacağını kaydetti.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Seydişehir’in her caddesinin, her sokağının ulaşım ve alt yapı sorunlarına köklü çözümler getirmeye çalıştıklarını dile getirerek,“ İlçemizi güzelleştirmek için bu yaz döneminde de çalışmalarımıza çok hızlı bir şekilde devam ediyoruz. Büyükşehir Belediyemizle yaptığımız asfalt çalışmalarımız ve diğer taraftan ilçe belediyemizin kendi imkanları ile yaptığı alt yapı çalışmalarımız devam ediyor. Konya Büyükşehir Belediyemizle birlikte yaptığımız ana arter çalışmalarımızda sona geldik.

Vatandaşlarımıza gerek 2014 gerekse 2019 yılında seçim beyannamemizde yapacağız dediğimiz seçim vaatlerimizde ki projelerimizin inşaatlarını tamamladık, ihalelerini yaptık, ilçemizin önemli olan eksiklerini tamamladık.  Seçim vaatlerimiz yerine getirilmiş olduk.  

Çalışmalarımızı tamamlamak ve ortaya koymak bizlere huzur veriyor. Gerek Antalya yolunda ki çalışmalarımız, gerekse termal çalışmalarımız ilçenin önünü açma, ilçeye girdi sağlama ve istihdam noktasında çok önemli çalışmalardı. Bunlarda belirli bir noktaya geldik. İnşallah yılsonuna kadar tamamlamış olacağız. Projelerimizin ve çalışmalarımızın hayata geçirilmesinde desteklerini esirgemeyen Bakanlıklarımıza, Konya Büyükşehir Belediyemize teşekkür ediyoruz “ifadelerini kullandı.

 

 

DİĞER HABERLER
BAŞKAN TUTAL’DAN İTFAİYE AMİRLİĞİNE ZİYARET

BAŞKAN TUTAL’DAN İTFAİYE AMİRLİĞİNE ZİYARET

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal,  İtfaiye Teşkilatı’nın kuruluş yıldönümü ve İtfaiyecilik Haftası dolayısıyla İtfaiye Amirliği’ni ziyaret ederek mesai başında olan itfaiyecilerin gününü kutla...

DEVAMINI OKU
SEYDİŞEHİR’DE TOHUM ELEME TESİSİ HİZMETE BAŞLADI

SEYDİŞEHİR’DE TOHUM ELEME TESİSİ HİZMETE BAŞLADI

Seydişehir Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılacak olan Soğuk Hava Deposu, Meyve-Sebze Kurutma, Tohum Eleme ve Kurutma Tesisi ile 11 adet ticari dükkan çalışmalarında yer alan tohum eleme tesisi h...

DEVAMINI OKU
BAŞKAN TUTAL’IN  MEVLİD KANDİLİ MESAJI

BAŞKAN TUTAL’IN MEVLİD KANDİLİ MESAJI

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “Mevlid Kandili” dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mübarek gün ve gecelerin insan hayatında vazgeçilmez bir yeri olduğunu kaydeden Başkan Tutal, alemlere rahm...

DEVAMINI OKU