BAŞKAN TUTAL, KORUYUCU AİLELERLE İFTARDA BULUŞTU
 BAŞKAN TUTAL, KORUYUCU AİLELERLE İFTARDA BULUŞTU

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Koruyucu Aileler ile birlik, beraberlik ve kardeşlik iftarında biraraya geldi.

İftar Yemeğine Kaymakam Cevdet Bakkal , Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Konya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Neşeli, Seydişehir Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürü Muhammet Kiremitçi, İlçe Müftüsü Adem Bebek ve koruyucu aileler katıldı.

Millet Bahçesinde koruyucu ailelerle birlik, beraberlik ve kardeşlik iftarında bir araya gelen Başkan Tutal, ailelere teşekkür etti.

Başkan Tutal, “hem medeniyetimizin özünde hem de inancımızın temelinde aile kavramı çok önemli bir anlam taşımaktadır. Böylesi bir önemli görevi üstlendiğiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çocuklarımıza her bir şeyi verebiliriz ama sevgi emek ister, gönüllülük ister, şefkat ister. Sizlerin verdiği sevgi ve ilgiyle çocuklarımız yarınlara yetişiyor” diye konuştu.

Konya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Neşeli; “geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yanında olan yuvalarını ve kucaklarını açan ailelerimize teşekkür ediyorum. Bizleri böyle bir günde buluşturan ve her zaman yanımızda olan Seydişehir’de yapmış olduğumuz çalışmalarda bizlerden desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımıza şükranlarını sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Kaymakam Cevdet Bakkal ;” koruyucu ailelik emek ister, fedakarlık ister. Sizler bunu başararak çocuklarımızın yanındasınız Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum “dedi.

Konuşmaların akabinde Konya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Neşeli Belediye Başkanı Mehmet Tutal’a teşekkür plaketi takdim etti.

 

DİĞER HABERLER
SEYDİŞEHİR BELEDİYESİ YÜZME HAVUZU AÇILDI

SEYDİŞEHİR BELEDİYESİ YÜZME HAVUZU AÇILDI

Seydişehir Belediyesine ait Alaylar 2 Mahallesi lojmanlar girişinde bulunan yüzme havuzu vatandaşların kullanımına açıldı. Haftanın her günü hizmet veren havuzda hijyen ve güvenlik konularına da büyü...

DEVAMINI OKU
BAŞKAN USTAOĞLU MUHARREM AYI İFTARINA KATILDI

BAŞKAN USTAOĞLU MUHARREM AYI İFTARINA KATILDI

Seydişehir Belediye Başkanı Hasan Ustaoğlu,  Muharrem ayı dolayısı ile Değirmenci Mahallesinde düzenlenen iftar programına katıldı. Muharrem ayının başlaması nedeni ile Seydişehir Belediyesi tarafınd...

DEVAMINI OKU
SEYDİŞEHİR’DE MUAYTHAİ MÜSABAKASI YAPILACAK

SEYDİŞEHİR’DE MUAYTHAİ MÜSABAKASI YAPILACAK

Spor Toto Muaythai Süper Ligi 1. Ayak Müsabakaları Seydişehir’de yapılacak. Türkiye Muaythai Federasyonu ve Seydişehir Belediyesi işbirliğiyle 20 Temmuz Cumartesi günü Spor Toto Muaythai Süper Ligi 1...

DEVAMINI OKU