MEDAŞ’IN SEYDİŞEHİR YATIRIMLARI DEĞERLENDİRİLDİ
MEDAŞ’IN SEYDİŞEHİR YATIRIMLARI DEĞERLENDİRİLDİ

Seydişehir MEDAŞ İşletme Sorumlusu Şerafettin Demirci, Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ı makamında ziyaret etti.

Demirci, Başkan Tutal’a Medaş’ın Seydişehir’de 2023  devam eden yatırımları – faaliyetler ve çalışmaları  hakkında ayrıntılı bilgi verdi.

Başkan Tutal, Seydişehir'deki çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdüren MEDAŞ’ın  elektrik nakil hatlarında yaşanan sıkıntının giderilmesi başta olmak üzere aydınlatma, alt yapı, trafo merkezleri gibi çalışmalarına devam ettiğini kaydetti.

İlçeye bağlı mahallelerin tümünde kış dönemi öncesinde elektrik nakil hatlarında herhangi bir sorunla karşılaşılmaması adına çalışmaların devam ettiğini kaydeden Başkan Tutal,”  MEDAŞ çalışmalarında Kızılcalar, Aktaş, Yenicami, Ulukapı, Alaylar 1, Bahçelievler, Değirmenci, Aşağıkaraören Bademli Yaylası, Karabulak, Muradiye, Kozlu, Oğlakçı, Taşağıl, Kuran, Kumluca, Gökçehüyük, Kızılca, Madenli Ortakaraören Mahallelerimizde trafo binası, yeraltı kablo kanalı, aydınlatma tesisi, ağ şebeke tesisi çalışmaları yapmış bazı bölgelerde çalışmalar devam etmektedir” dedi.

Başkan Tutal,” bakım kapsamında Ortakaraören (Namza, Sayalı, Zobuçimen yaylaları), Gölyüzü, Çatmakaya Yaylası, Bostandere, Saraycık, Ufacık, Hacıseyitali Mahallerinde 600 adet ağ direk, 15 km ağ şebeke tesisi yapmıştır. Ayrıca küçük tesisler kapsamında Seydişehir’in tüm mahallelerinde yeni yapılan enerji ihtiyacı olan abonelerine 900 adet direk ve şebeke tesisi yapılmıştır.

Seydişehir’de mahallelerimizin yaşadığı sorunların çözüme kavuşması ve taleplerimizin yerine getirilmesi noktasında MEDAŞ Genel Müdürlüğümüz ve Seydişehir MEDAŞ ile işbirliği içerisinde çalışmalarımızı yürüttük. Çalışmaların ilçemize yapılması konusunda gerekli duyarlılığı gösteren ve yardımcı olan MEDAŞ Genel Müdürü Erol Uçmazbaş’a, Seydişehir MEDAŞ İşletme Sorumlusu Şerafettin Demirci ve MEDAŞ Seydişehir işletmesi çalışanlarına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

DİĞER HABERLER
SEYDİŞEHİR BELEDİYESİ YÜZME HAVUZU AÇILDI

SEYDİŞEHİR BELEDİYESİ YÜZME HAVUZU AÇILDI

Seydişehir Belediyesine ait Alaylar 2 Mahallesi lojmanlar girişinde bulunan yüzme havuzu vatandaşların kullanımına açıldı. Haftanın her günü hizmet veren havuzda hijyen ve güvenlik konularına da büyü...

DEVAMINI OKU
BAŞKAN USTAOĞLU MUHARREM AYI İFTARINA KATILDI

BAŞKAN USTAOĞLU MUHARREM AYI İFTARINA KATILDI

Seydişehir Belediye Başkanı Hasan Ustaoğlu,  Muharrem ayı dolayısı ile Değirmenci Mahallesinde düzenlenen iftar programına katıldı. Muharrem ayının başlaması nedeni ile Seydişehir Belediyesi tarafınd...

DEVAMINI OKU
SEYDİŞEHİR’DE MUAYTHAİ MÜSABAKASI YAPILACAK

SEYDİŞEHİR’DE MUAYTHAİ MÜSABAKASI YAPILACAK

Spor Toto Muaythai Süper Ligi 1. Ayak Müsabakaları Seydişehir’de yapılacak. Türkiye Muaythai Federasyonu ve Seydişehir Belediyesi işbirliğiyle 20 Temmuz Cumartesi günü Spor Toto Muaythai Süper Ligi 1...

DEVAMINI OKU