MEŞVERET GÜNLERİ YENİDEN BAŞLIYOR
MEŞVERET GÜNLERİ YENİDEN BAŞLIYOR

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ın 2019 yılında başlattığı, pandemi dolayısıyla ara verdiği “Meşveret Günleri” yeniden başlıyor.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, her hafta Perşembe günleri makamında 09.00 17.00 saatleri arasında düzenleyeceği meşveret günlerinde halkın sorunlarını dinleyecek, fikir alış verişinde bulunacak, öneri, tavsiye, fikir ve projelerini sunmak isteyen hemşehrileri ile buluşacak.

Başkan Tutal’ın 2019 yılında başlatmış olduğu ve birçok hemşehrisi ile buluştuğu salgın sürecinde ise ara verdiği uygulamada her hafta Perşembe günü yapılacak ve vatandaşları, dinlemeye devam edecek.

Hasbihal ve  Meşveret Günleri programları ile vatandaşlarla yüz yüze görüşen ve sorunlarını dinleyen Belediye Başkanı Mehmet Tutal, hemşehrilerinin kalbine dokunmaya ve sorunlarına çözüm olmaya devam ediyor.

Başkan Tutal; Vatandaşlarımızın sorunlarını bire bir dinleyip yerinde çözümler üretmek için onlarla sık sık bir araya geliyoruz. Bir önceki görev dönemimizde vatandaşlarımızın bulunduğu mahalleye giderek Hasbihal toplantılarımızla vatandaşlarımızın talep ve isteklerini yerinde almıştık. Bu dönemimizde ise vatandaşlarımızı biz misafir ederek Meşveret günlerinde kendilerini dinliyorduk. Fakat pandemi nedeni ile ara vermiştik. Hemşehrilerimizi kaldığımız yerden dinlemeye devam edeceğiz.  Fikir, görüş ve önerilerini alarak, talep ve isteklerini yerine getireceğiz. Her şeyin en iyisine layık olan vatandaşlarımızın için gece gündüz çalışacağız. Tüm vatandaşlarımızı başlatacağımız Meşveret Günlerine bekliyorum. Tüm hemşehrilerime kapılarımız sonuna kadar açık" ifadelerini kullandı.

 

 

DİĞER HABERLER
BAŞKAN TUTAL'DAN 12 EYLÜL DARBESİ KINAMA MESAJI

BAŞKAN TUTAL'DAN 12 EYLÜL DARBESİ KINAMA MESAJI

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, 12 Eylül darbesinin 42. yıldönümü nedeniyle kınama mesajı yayınladı. Başkan Tutal darbelerin; bir milletin inancına, değerlerine, toplumsal bağlarına, gelişi...

DEVAMINI OKU
ORTAKARAÖREN’DEN BELEDİYEYE ÇIKARTMA

ORTAKARAÖREN’DEN BELEDİYEYE ÇIKARTMA

Ortakaraören Mahallesi Muhtarı Ayşe Demir ve mahalle sakinleri yapılan hizmetlerinden dolayı Belediye Başkanı Mehmet Tutal’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Başkan Tutal'a çalışmalarından dolayı teşekk...

DEVAMINI OKU
ASFALT ÇALIŞMALARI SON SÜRAT DEVAM EDİYOR

ASFALT ÇALIŞMALARI SON SÜRAT DEVAM EDİYOR

Seydişehir Belediyesi ve Konya Büyükşehir Belediyesi Karakavak Mahallesi Bilge Kaan Caddesinde asfalt çalışmalarını başlattı. Halk arasında Otogar yolu olarak bilinen, Seydişehir’i Antalya-Konya çevr...

DEVAMINI OKU