MUHTARLARIMIZLA BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ
MUHTARLARIMIZLA BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Seydişehir Kaymakamı Deniz Pişkin ve Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal '19 Ekim Muhtarlar Günü' dolayısıyla ilçede görev yapan muhtarlarla bir araya geldi.

Kırsal ve merkez mahallede görev yapan mahalle muhtarları ile bir araya gelen Kaymakam Pişkin ve Belediye Başkanı Mehmet Tutal, tüm muhtarların 19 Ekim Muhtarlar gününü kutlayarak hediye takdim etti.

19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde görev yapan muhtarlarla Belediye tarafından düzenlenen birlik ve beraberlik programında bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Tutal, tüm muhtarların Muhtarlar Gününü kutlayarak hayırlı hizmetler diledi.

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Seydişehir Muhtarlar Derneği Başkanı Levent Karaarslan, Seydişehir’imizin her mahallesinde belediyemizin ve kaymakamlığımızın desteklerini her zaman hissediyor, görüyoruz. Hemen hemen tüm mahallelerimizde büyük sorunlar giderildi ve mahallelerimizde çok büyük sorun kalmadı. Bunun için ayrıca teşekkür ediyorum. Bizleri bu akşam bir araya getiren Belediye Başkanımıza tüm muhtarlarımız adına teşekkür ediyor, muhtar arkadaşlarımın da bu anlamlı günlerini tebrik ediyorum” dedi.

Mahallelerde görev yapan muhtarlarla birlikte çok güzel çalışmalara imza attıklarını kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “Seydişehir’imizde var olan huzur ikliminde hep birlikte hemşehrilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Yaptığımız tüm çalışmaları birlik ve beraberlik içerisinde yürütüyoruz.  Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda muhtarlarımızın büyük emekleri bulunuyor. Seydişehir’imizin birlik ve beraberliğini Kaymakamlık, Belediye ve Muhtarlarımızla birlikte “Tek Yürek” Kampanyası adı altında yaptığımız çalışmalarımızda, komşu ilçelerimizde çıkan yangınlardan etkilenen vatandaşlarımız için düzenlediğimiz “Seydişehir Yanınızda” kampanyasında gördük. Vatandaşlarımıza götürdüğümüz hizmetlerde de yine bu birlik ve beraberliği görüyor, tecrübe ediyoruz. Bunun için her bir muhtarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyor, tekrardan 19 Ekim Muhtarlar gününüzü tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaymakam Deniz Pişkin;” Muhtarların yardımı ve bizlere sunmuş oldukları desteklerle köylerimizdeki, mahallelerimizdeki vatandaşlarımıza destek noktasında önemli çalışmalara birlikte imza attık. Ben gününüzü kutluyor, bizleri bir araya getiren Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Protokol konuşmalarının ardından Belediye Başkanı Mehmet Tutal, gecenin sonunda günün anısına Muhtarlara hediye takdim etti.

DİĞER HABERLER
SPOR KULÜBÜMÜZDE ŞAMPİYONLAR YETİŞTİRİYORUZ

SPOR KULÜBÜMÜZDE ŞAMPİYONLAR YETİŞTİRİYORUZ

Seydişehir Belediye Spor Kulübü sporcusu Emirhan Aldıran Malta'da düzenlenecek Avrupa Yıldızlar Taekwondo  Şampiyonası'nda  madalya hedefliyor. Aldıran Ekim ayında Konya’da düzenlenen Avrupa Yıldızla...

DEVAMINI OKU
YAZAR KARTAL, BAŞKAN TUTAL’A KİTABINI HEDİYE ETTİ

YAZAR KARTAL, BAŞKAN TUTAL’A KİTABINI HEDİYE ETTİ

 Emekli Edebiyat Öğretmeni Eğitimci-Yazar Hacı Halim Kartal, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ı makamında ziyaret ederek kaleme aldığı “Dereden Tepeden Bir Tutam Hayat” isimli kitabını hediye....

DEVAMINI OKU
BAŞKAN TUTAL’DAN KORE GAZİSİNE ZİYARET

BAŞKAN TUTAL’DAN KORE GAZİSİNE ZİYARET

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Kore Gazisi Mustafa Alpaslan’ı ziyaret etti.   Her fırsatta ilçe sakinleri ile bir araya gelerek gönüllere dokunan Belediye Başkanı Mehmet Tutal, 92 yaşındak...

DEVAMINI OKU