PROF. DR. AHMET ŞİMŞİRGİL SEYDİŞEHİR'DE OKURLARIYLA BULUŞTU
PROF. DR. AHMET ŞİMŞİRGİL SEYDİŞEHİR'DE OKURLARIYLA BULUŞTU

Seydişehir 4 .cü kitap günleri kapsamında Seydişehir’e gelen Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil “II. Abdülhamid Han’dan Günümüze Filistin ve Kudüs Meselesi” konulu bir konferans verdi.

Millet Bahçesinde 7 gün devam edecek Kitap günleri kapsamında yazarların katıldığı konferanslarda yazarlar Seydişehirlilerle buluşmaya devam ediyor.

Yazar Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil, gerçekleştirmiş olduğu konferansın akabinde okurlarıyla imza günü etkinliğinde buluştu.

Kitap Günlerinin yoğun katılımla devam ettiğini kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “ilçemizde ilkokul ve ortaokullarında eğitim gören öğrencilerimizi bu yıl 4.'sünü düzenlediğimiz kitap günlerinde misafir etmeye devam ediyoruz. Çocuklarımız ve gençlerimiz kitap günlerimizde kitaplara dokunuyor, bu ortamı teneffüs ediyor. Bizler tüm çocuklarımızın kitap sahibi olması için misafir ettiğimiz öğrencilerimize kitap hediye çeki veriyoruz. Bunun yanında birbirinden değerli yazarlarımız konferansları ve imza etkinliğiyle hemşehrilerimizle buluşuyor. 7 gün boyunca devam edecek kitap günlerimize tüm Seydişehirli hemşehrilerimizi bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Ahmet Şimşirgil’in Millet Bahçesi’nde gerçekleştirdiği konferansa Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve vatandaşlar katıldı.

Program sonunda Belediye Başkanı  Mehmet Tutal , Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil’e günün anısına bir tablo hediye etti. Şimşirgil konferans sonrasında kitap imzaladı.

DİĞER HABERLER
112 KOMUTA ÇALIŞANLARINA BAŞKAN'DAN ZİYARET

112 KOMUTA ÇALIŞANLARINA BAŞKAN'DAN ZİYARET

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Seydişehir’de görev yapan 112 sağlık çalışanlarını ziyaret ederek hasbihal etti. Başkan Tutal, sağlık sektöründe her türlü coğrafi iklimde ve zorlu şartlarda...

DEVAMINI OKU
BAŞKAN TUTAL, ENGELLİ HEMŞEHRİLERİNİ UNUTMADI

BAŞKAN TUTAL, ENGELLİ HEMŞEHRİLERİNİ UNUTMADI

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla engelli hemşehrilerini ve engelli çalışma arkadaşlarını ziyaret ederek, günlerini tebrik etti. Belediye bünyesinde...

DEVAMINI OKU
BAŞKAN TUTAL ASKER ADAYLARI İLE BULUŞTU 

BAŞKAN TUTAL ASKER ADAYLARI İLE BULUŞTU 

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Aralık ayı celbinde birliğine teslim olmaya hazırlanan asker adaylarıyla biraraya geldi. Adile Baysal Kültür ve Sanat Evinde düzenlenen programda Mehmetçikle...

DEVAMINI OKU