SEYDİŞEHİR GENÇLİK FESTİVALİ SEMİCENK KONSERİ İLE SONA ERDİ
SEYDİŞEHİR GENÇLİK FESTİVALİ SEMİCENK KONSERİ İLE SONA ERDİ

Seydişehir Belediyesi tarafından düzenlenen, Seydişehir’de tek seferde 60 bin kişinin üstünde izleyiciyle seyirci rekorunun kırıldığı Semicenk Konseriyle Gençlik Festivali sona erdi.

Milli İrade Meydanında 18-20 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen Bilal Sonses, Kurtuluş Kuş-Burak Bulut ve Semicenk’in sahne aldığı Gençlik Festivalinin son gününe Semicenk damgasını vurdu.

Festivalin üçüncü gününde ilk olarak sahne alan yerel sanatçı Sami Çelik birbirinden güzel eserleriyle hayranlarını coşturdu. 

Ünlü santçı Semicenk "Düşer Aklıma, Pişman Değilim, Herkes Gibisin" gibi bilinen şarkılarına binlerce kişinin eşlik ettiği eserleriyle Seydişehirlilere unutulmaz bir akşam yaşattı.

FESTİVALE SPONSOR OLAN İŞ İNSANLARINA TEŞEKKÜR PLAKETİ VERİLDİ

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal,  Semicenk konseri öncesinde festivale sponsor desteği sağlayan iş insanlarına birer teşekkür plaketi takdim etti.

Seydişehir’e kazandırmış olduğu hizmetler konusunda bilgi aktaran Başkan Tutal,  yaptığı konuşmasında, “Festivalimizin son gününde yine muhteşem bir tablo ile karşılaşmanın mutluluğu ve gururunu yaşıyorum. Siz gençlerimizden gelen yoğun istek ve talep üzerine Seydişehir’de üç gün devam eden festivalimizi planladık maddi yönden ise sponsorlarımızdan destek aldık. 32 sponsor firmamıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ayrıca maddi ve manevi desteğiyle bizlere yine destek veren herkese teşekkür ediyorum. Belediyemiz bütçesinden tek kuruş harcamadan gerçekleştirdiğimiz festivalimiz bugün son buluyor. İlçe merkezimizde bulunan bu meydanda gerçekleştirdiğimiz festivalimizde seyirci rekoru kırıldı. Çevre ilçe ve illerden gelen vatandaşlarımızla birlikte 60 binden fazla vatandaşımızın katıldığı bu festivalimiz, ilçemizde 3 gün boyunca önemli bir hareket kattı. Gelecek yıllarda da nasip olursa bu etkinliğimize devam edeceğiz. Tüm misafirlerimize hoş geldiniz dileklerimi iletiyor, hepinize iyi eğlenceler diliyorum” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, gençlere unutulmaz bir gece yaşatan ünlü sanatçısı Semicenk’e teşekkür ederek, hediye takdim etti.

DİĞER HABERLER
BAŞKAN TUTAL’DAN İTFAİYE AMİRLİĞİNE ZİYARET

BAŞKAN TUTAL’DAN İTFAİYE AMİRLİĞİNE ZİYARET

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal,  İtfaiye Teşkilatı’nın kuruluş yıldönümü ve İtfaiyecilik Haftası dolayısıyla İtfaiye Amirliği’ni ziyaret ederek mesai başında olan itfaiyecilerin gününü kutla...

DEVAMINI OKU
SEYDİŞEHİR’DE TOHUM ELEME TESİSİ HİZMETE BAŞLADI

SEYDİŞEHİR’DE TOHUM ELEME TESİSİ HİZMETE BAŞLADI

Seydişehir Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılacak olan Soğuk Hava Deposu, Meyve-Sebze Kurutma, Tohum Eleme ve Kurutma Tesisi ile 11 adet ticari dükkan çalışmalarında yer alan tohum eleme tesisi h...

DEVAMINI OKU
BAŞKAN TUTAL’IN  MEVLİD KANDİLİ MESAJI

BAŞKAN TUTAL’IN MEVLİD KANDİLİ MESAJI

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “Mevlid Kandili” dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mübarek gün ve gecelerin insan hayatında vazgeçilmez bir yeri olduğunu kaydeden Başkan Tutal, alemlere rahm...

DEVAMINI OKU