BAŞKAN TUTAL, MAHALLE ZİYARETLERİNDE
BAŞKAN TUTAL, MAHALLE ZİYARETLERİNDE

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, ilçe genelinde incelemelerine ve mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

Son olarak kırsal mahallelerden Kuran, Susuz, Çatmakaya, Kumluca, Yenice, Yaylacık, Bostandere, Gevrekli mahallelerini ziyaret ederek hasbihal eden Başkan Tutal, tüm mahalleleri ziyaret ederek hemşehrileriyle hasbihal ettiğini   belirtti.  

Mahallelerde hemşehrilerinin talep ve önerilerini yerinde dinleyen Başkan Tutal, “Seydişehir’i hemşehrilerimizle birlikte yönetiyoruz. Mahallelerimizi tek tek gezerek vatandaşlarımızı dinliyor ve çalışmalarımızı bu görüşmelerin doğrultusunda gerçekleştiriyoruz” dedi.

Başkan Tutal, Hemşehrilerinin ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek ve yapılan çalışmaları incelemek amacıyla ilçe geleninde ayak basmadık yer bırakmıyor.

Başkan Tutal, mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri ile biraraya gelerek yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verirken vatandaşlardan gelen talep ve önerileri dinliyor.

Hizmetlerinde katılımcılığı ve hizmeti dikkate aldıklarını kaydeden Başkan Tutal, “Göreve geldiğimiz günden bu yana üzerinde durduğumuz en önemli olgulardan bir tanesi katılımcı belediyecilik olmuştur. Yaptığımız çalışmalar hemşehrilerimizin talepleri doğrultusunda gerçekleşirken, hayata geçirdiğimiz projelerde de yine hemşehrilerimizin görüşlerini alıyor istişarelerde bulunuyoruz. ”ifadelerini” kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DİĞER HABERLER
BAŞKAN TUTAL’DAN İTFAİYE AMİRLİĞİNE ZİYARET

BAŞKAN TUTAL’DAN İTFAİYE AMİRLİĞİNE ZİYARET

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal,  İtfaiye Teşkilatı’nın kuruluş yıldönümü ve İtfaiyecilik Haftası dolayısıyla İtfaiye Amirliği’ni ziyaret ederek mesai başında olan itfaiyecilerin gününü kutla...

DEVAMINI OKU
SEYDİŞEHİR’DE TOHUM ELEME TESİSİ HİZMETE BAŞLADI

SEYDİŞEHİR’DE TOHUM ELEME TESİSİ HİZMETE BAŞLADI

Seydişehir Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılacak olan Soğuk Hava Deposu, Meyve-Sebze Kurutma, Tohum Eleme ve Kurutma Tesisi ile 11 adet ticari dükkan çalışmalarında yer alan tohum eleme tesisi h...

DEVAMINI OKU
BAŞKAN TUTAL’IN  MEVLİD KANDİLİ MESAJI

BAŞKAN TUTAL’IN MEVLİD KANDİLİ MESAJI

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “Mevlid Kandili” dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mübarek gün ve gecelerin insan hayatında vazgeçilmez bir yeri olduğunu kaydeden Başkan Tutal, alemlere rahm...

DEVAMINI OKU