BAŞKAN TUTAL, MAHALLE ZİYARETLERİNDE
BAŞKAN TUTAL, MAHALLE ZİYARETLERİNDE

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, ilçe genelinde incelemelerine ve mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

Son olarak kırsal mahallelerden Kuran, Susuz, Çatmakaya, Kumluca, Yenice, Yaylacık, Bostandere, Gevrekli mahallelerini ziyaret ederek hasbihal eden Başkan Tutal, tüm mahalleleri ziyaret ederek hemşehrileriyle hasbihal ettiğini   belirtti.  

Mahallelerde hemşehrilerinin talep ve önerilerini yerinde dinleyen Başkan Tutal, “Seydişehir’i hemşehrilerimizle birlikte yönetiyoruz. Mahallelerimizi tek tek gezerek vatandaşlarımızı dinliyor ve çalışmalarımızı bu görüşmelerin doğrultusunda gerçekleştiriyoruz” dedi.

Başkan Tutal, Hemşehrilerinin ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek ve yapılan çalışmaları incelemek amacıyla ilçe geleninde ayak basmadık yer bırakmıyor.

Başkan Tutal, mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri ile biraraya gelerek yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verirken vatandaşlardan gelen talep ve önerileri dinliyor.

Hizmetlerinde katılımcılığı ve hizmeti dikkate aldıklarını kaydeden Başkan Tutal, “Göreve geldiğimiz günden bu yana üzerinde durduğumuz en önemli olgulardan bir tanesi katılımcı belediyecilik olmuştur. Yaptığımız çalışmalar hemşehrilerimizin talepleri doğrultusunda gerçekleşirken, hayata geçirdiğimiz projelerde de yine hemşehrilerimizin görüşlerini alıyor istişarelerde bulunuyoruz. ”ifadelerini” kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DİĞER HABERLER
SPOR KULÜBÜMÜZDE ŞAMPİYONLAR YETİŞTİRİYORUZ

SPOR KULÜBÜMÜZDE ŞAMPİYONLAR YETİŞTİRİYORUZ

Seydişehir Belediye Spor Kulübü sporcusu Emirhan Aldıran Malta'da düzenlenecek Avrupa Yıldızlar Taekwondo  Şampiyonası'nda  madalya hedefliyor. Aldıran Ekim ayında Konya’da düzenlenen Avrupa Yıldızla...

DEVAMINI OKU
YAZAR KARTAL, BAŞKAN TUTAL’A KİTABINI HEDİYE ETTİ

YAZAR KARTAL, BAŞKAN TUTAL’A KİTABINI HEDİYE ETTİ

 Emekli Edebiyat Öğretmeni Eğitimci-Yazar Hacı Halim Kartal, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ı makamında ziyaret ederek kaleme aldığı “Dereden Tepeden Bir Tutam Hayat” isimli kitabını hediye....

DEVAMINI OKU
BAŞKAN TUTAL’DAN KORE GAZİSİNE ZİYARET

BAŞKAN TUTAL’DAN KORE GAZİSİNE ZİYARET

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Kore Gazisi Mustafa Alpaslan’ı ziyaret etti.   Her fırsatta ilçe sakinleri ile bir araya gelerek gönüllere dokunan Belediye Başkanı Mehmet Tutal, 92 yaşındak...

DEVAMINI OKU