BAŞKAN TUTAL VE ATALAY DEPREMZEDE AİLELERLE İFTAR AÇTI
BAŞKAN TUTAL VE ATALAY DEPREMZEDE AİLELERLE İFTAR AÇTI

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay deprem bölgesinden Seydişehir’e gelerek Kesecik mahallesinde ikamet etmeye başlayan depremzedeler ailelerle iftar programında aynı sofrayı paylaştı.

Kesecik mahallesinde düzenlenen iftar yemeğine Belediye Başkanı Mehmet Tutal, AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay ve Yönetim Kurulu üyeleri ile depremzede aileler katıldı.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 11 ili etkileyen asrın felaketi olarak adlandırılan depremin hemen ardından Belediye Başkanı Mehmet Tutal, bölgede yaraların sarılması için çalışmalarına devam ederken Seydişehir’de misafir edilen depremzedeleri de yalnız bırakmıyor.

Gerek deprem bölgesindeki yaraların sarılması gerekse de bölgeye yardımların ulaştırılması noktasında önemli çalışmalara imza atan Başkan Tutal, 11 ayın sultanı Ramazan ayının manevi iklimini Seydişehir’de geçiren depremzedelerle birlikte iftar sofrasında buluştu.

Asrın felaketinde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet dileyen Belediye Başkanı Mehmet Tutal, yaşanan felaketin ve acının büyük olduğunu söyledi.

Başkan Tutal, “İlçemizde misafir ettiğimiz depremzede ailelerimizin her zaman yanında olmaya çalışıyor ihtiyaçlarının karşılanması noktasında desteklerimize devam ediyoruz. Allah, herkese kendi yuvasında, memleketinde yine iftar sofralarında buluşmayı nasip etsin. Cenab-ı Allah’tan ülkemizde bir daha böyle büyük felaketlerin yaşanmamasını niyaz ediyorum “ifadelerini kullandı.

DİĞER HABERLER
KÜLTÜR ELÇİLERİNDEN TÜRK BÜYÜKLERİ KARAKALEM SERGİSİ

KÜLTÜR ELÇİLERİNDEN TÜRK BÜYÜKLERİ KARAKALEM SERGİSİ

Seydişehir Kaymakamlığı, Seydişehir Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz yıl imzalanan Kültür Elçileri Değerler Eğitimi projesi kapsamında öğrenciler, Türk Bilge Şahsiyetler...

DEVAMINI OKU
BAŞKAN TUTAL’DAN MEVSİMLİK TARIM İŞÇİLERİNE ZİYARET

BAŞKAN TUTAL’DAN MEVSİMLİK TARIM İŞÇİLERİNE ZİYARET

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Seydişehir’de mevsimlik tarım işçisi olarak çalışan, şehir dışından gelen vatandaşları Gökhüyük mahallesinde ziyaret etti. İşçilerle yakından ilgilenen ve ak...

DEVAMINI OKU
TIBBİ ATIKLARLA TEKNOLOJİ BAĞIMLILIĞI SERGİSİ AÇILDI

TIBBİ ATIKLARLA TEKNOLOJİ BAĞIMLILIĞI SERGİSİ AÇILDI

Seydişehir Belediyesi ve Necmettin Erbakan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi işbirliğiyle düzenlenen Tıbbi Atıklarla Teknoloji Bağımlılığı farkındalık sergisi açıldı. Bahaddin Paslı Kültür ve S...

DEVAMINI OKU