BAŞKAN TUTAL’A ÖĞRENCİLERDEN MEKTUP VAR
BAŞKAN TUTAL’A ÖĞRENCİLERDEN MEKTUP VAR

Seydişehir Merkez İlkokulu 3-H sınıfı öğrencileri Müdür Yardımcıları Şuayip Gök ve öğretmenleri Meliha Mehtap Kılınç ile Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ı makamında ziyaret etti.

Seydişehir’e ve okullarına yapılan çalışmalardan ötürü teşekkür eden Merkez İlkokulu 3-H sınıfı öğrencileri Başkan Tutal’a istek ve taleplerinin yer aldığı mektuplarını iletti.

Öğrencilerin kendisine yapmış olduğu ziyaretten memnun kaldığını ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, mektupları okuduğunu ve duygulandığını kaydetti.

Başkan Tutal, “Pek çok öğrencimiz bize mektupla duygularını, hislerini açmış. Her mektubu tek tek okudum. Bütün öğrencilerimiz bu mektuplara yazdıklarıyla aslında ne kadar büyük bir yüreğe sahip olduklarını göstermişler. Her birine gönülden teşekkür ediyorum. Belediye olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonrada eğitim ve öğretimin her daim destekçisi olmaya devam edeceğiz. Öğrencilerin yazmış oldukları mektuplarda hayalleri, samimiyeti içtenliğini yanında çevre temizliği, sosyal etkinlikler, kültür ve sanat etkinlikleri, sokak hayvanlarının barınmasına ilişkin önerileri yer alıyor.

Her birinin mektuplarında çok önemli ayrıntılar var. Taleplerini onların gözünden bakarak gerçekleştirmeye çalışacağız.  Minik öğrencilerimize ve öğretmenlerine ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Başkan Tutal, ziyaret sonunda mink öğrencilerle günün anısına hatıra fotoğrafı çektirerek hediye verdi.

DİĞER HABERLER
BAŞKAN TUTAL VE ATALAY DEPREMZEDE AİLELERLE İFTAR AÇTI

BAŞKAN TUTAL VE ATALAY DEPREMZEDE AİLELERLE İFTAR AÇTI

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay deprem bölgesinden Seydişehir’e gelerek Kesecik mahallesinde ikamet etmeye başlayan depremzedeler ailelerle iftar pr...

DEVAMINI OKU
BAŞKAN TUTAL VE ATALAY ANKARA’DA TEMASLARDA BULUNDU

BAŞKAN TUTAL VE ATALAY ANKARA’DA TEMASLARDA BULUNDU

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Kemalettin Atalay, Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Başkan Tutal ve Atalay, AK Parti Konya Milletvekilleri Ahmet S...

DEVAMINI OKU
MUAYTHAİ AVRUPA ŞAMPİYONU SEYDİŞEHİR’DEN

MUAYTHAİ AVRUPA ŞAMPİYONU SEYDİŞEHİR’DEN

Seydişehir Belediyesi Spor Kulübü Muaythai Milli Takım sporcusu Elif Can Avrupa Şampiyonu oldu. 21-28 Mart tarihleri arasında  Ankara'da düzenlenen 22 ülkenin katıldığı IFMA EMF U23 Ümitler Gençler M...

DEVAMINI OKU