BAŞKAN USTAOĞLU MUHTARLAR İLE BİR ARAYA GELDİ
BAŞKAN USTAOĞLU MUHTARLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

Seydişehir Belediye Başkanı Hasan Ustaoğlu merkez ve kırsal mahalle muhtarları ile istişare toplantısında bir araya geldi.  

Adile Baysal Kültür ve Sanat Evinde mahalle muhtarları ile bir araya gelen Başkan Ustaoğlu, muhtarlarla işbirliği içerisinde mahallelerin sorunlarının en aza indirilmesi için gayretle çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Başkan Hasan Ustaoğlu’na ve ekibine teşekkür eden Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Yılmaz, ”plan ve program dahilinde her mahallemize yeni bir çalışma planı hazırlanıyor. Başkanımızın talimatları doğrultusunda mahallelerimizin eksiklikleri ve yapılması gerekenler konusunda gerekli çalışmalar yapılıyor. Birlik ve beraberliğimizden aldığımız güç ile ortak aklı hayata geçirme noktasında inancımız ve güvencimiz sonsuzdur. Başkanımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kulandı.

Hepimizin ortak gayreti hizmet etmek ve çalışmak diyerek sözlerine başlayan Belediye Başkanı Hasan Ustaoğlu, “tüm muhtarlarımızın kendi uhdesinde bulunan mahallelerinin sorunlarının giderilmesi için yoğun bir gayret gösteriyor. Yeni dönem ile birlikte yeni bir planlama yapıyoruz. Bu planlama dahilinde ilçemizin ve mahallelerimizin sorunlarını en aza indirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Mahallelerimize yapacağımız bütün çalışmaları sistematik hale getirerek israfı ortadan kaldırmak için elimizden gelen gayreti göstericez. Çalışma programımızın oluşturulması mahallelerimizin yakınlığı uzaklığı ile ilgili bir program hazırlıyoruz. Az zamanda ve daha az maliyetle çok iş yapma gayretindeyiz. Her bir mahallemizin problemlerini çözmek için hep birlikte mücadele edeceğiz. Biz özellikle tarımsal kalkınma sisteminin takipçisi olacağız ve tarıma yönelik çalışmalarımızı başlattık. Tarımsal kalkınma noktasında mahallelerimize önemli destekler sağlayacağız. Bizlerin birliği ve beraberliği daim olduğu müddetçe daha çok güzellikler yaşayacağımıza inanıyorum. Bu vesileyle toplantımızın hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Toplantının akabinde muhtarlar mahalleleri için hazırlamış oldukları raporları Başkan Ustaoğlu ve ekibiyle birlikte istişare ederek planlamalar gerçekleştirdi.

DİĞER HABERLER
GRİ KOÇ’TAN “YKS ÖNCESİ SON TAKTİKLER” SEMİNERİ

GRİ KOÇ’TAN “YKS ÖNCESİ SON TAKTİKLER” SEMİNERİ

8-9 Haziran tarihlerinde yapılacak olan YKS sınavı öncesinde Seydişehir Belediyesi Lise öğrencilerini Gri Koç adıyla tanınan Gökhan Müftüoğlu ile motivasyon seminerinde buluşturdu. Özellikle sınavlar...

DEVAMINI OKU
BAŞKANLIK KUPASI VOLEYBOL TURNUVASINDA ŞAMPİYON CİMNASTİK SPOR  

BAŞKANLIK KUPASI VOLEYBOL TURNUVASINDA ŞAMPİYON CİMNASTİK SPOR  

Seydişehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen Başkanlık Kupası Voleybol turnuvasında şampiyon Seydişehir Cimnastik Spor oldu. İlçede 6 takımın mücadele ettiği turnuvaya 200’ün....

DEVAMINI OKU
BAŞKAN USTAOĞLU” BAYRAMLAR PAYLAŞMANIN, BİRLİKTE OLMA VE DAYANIŞMA KÜLTÜRÜNÜN GÜÇLENDİĞİ GÜNLERDİR”

BAŞKAN USTAOĞLU” BAYRAMLAR PAYLAŞMANIN, BİRLİKTE OLMA VE DAYANIŞMA KÜLTÜRÜNÜN GÜÇLENDİĞİ GÜNLERDİR”

Seydişehir Belediye Başkanı Hasan Ustaoğlu, Kurban Bayramı münasebeti ile bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Ustaoğlu, bayramların paylaşmanın, birlikte olma ve dayanışma kültürünün güçlendiği günl...

DEVAMINI OKU