BAŞKAN USTAOĞLU’NUN ANNELER GÜNÜ MESAJI
BAŞKAN USTAOĞLU’NUN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Seydişehir Belediye Başkanı Hasan Ustaoğlu Anneler günü münasebeti ile bir mesaj yayınladı.

Başkan Ustaoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi: “Karşılıksız sevginin, sonsuz fedakârlığın, merhametin, sonsuz sabrın, şefkat, merhamet ve iyiliğin sembolü olan annelerimiz başımızın tacı, benzersiz özverileri, sınırsız sevgileri ile her yaşta en büyük güç kaynağımızdır.

Çocuklarına dürüst yaşamayı, onurlu, ahlaklı ve vatansever, iyi bir insan olmayı öğreten annelerimize layık olmanın yolu onları senede bir gün anmakla değil, hak ettikleri sevgi ve saygıyı her an hatırlayarak göstermektir.

Annelerimizin, Cumhuriyetimizin banisi Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk gibi ileri görüşlü, çağdaş, vatanına ve milletine sarsılmaz bir iradeyle bağlı olan, Cumhuriyet’imize ve değerlerimize sahip çıkan nesiller yetiştireceğinden asla şüphemiz yoktur.

Karşılık beklemeden vermenin, bağışlamanın, hoşgörünün, şefkatin ve eşsiz sahiplenişin mimarları olan annelerimizin haklarını ödeyemeyiz. Çünkü annelerimizin yüreklerinde, Kurtuluş Savaşı’nda cepheye sırtında çocuğu ile mermi taşımanın cesareti ve vatan topraklarının savunmasında evlatlarını şehit vermekten asla geri durmayan iradesi vardır.

Bu duygu ve düşüncelerle vatanımız uğruna canlarını feda eden evlatlarının acısını yüreklerinde taşıyan başta şehit annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Gününü kutluyorum.” dedi.

DİĞER HABERLER
GRİ KOÇ’TAN “YKS ÖNCESİ SON TAKTİKLER” SEMİNERİ

GRİ KOÇ’TAN “YKS ÖNCESİ SON TAKTİKLER” SEMİNERİ

8-9 Haziran tarihlerinde yapılacak olan YKS sınavı öncesinde Seydişehir Belediyesi Lise öğrencilerini Gri Koç adıyla tanınan Gökhan Müftüoğlu ile motivasyon seminerinde buluşturdu. Özellikle sınavlar...

DEVAMINI OKU
BELEDİYEDEN “ATIKLARINI SIFIRLA GELECEĞİNİ KORU” EĞİTİMİ

BELEDİYEDEN “ATIKLARINI SIFIRLA GELECEĞİNİ KORU” EĞİTİMİ

Seydişehir Belediyesi sıfır atık çalışmaları kapsamında farkındalık eğitimleri ve etkinliklerine devam ediyor. Seydişehir Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü öncülüğünde başlatılan ....

DEVAMINI OKU
ADİLE BAYSAL KÜLTÜR VE SANAT EVİ KENT MÜZESİ MİSAFİRLERİNİ AĞIRLIYOR

ADİLE BAYSAL KÜLTÜR VE SANAT EVİ KENT MÜZESİ MİSAFİRLERİNİ AĞIRLIYOR

ADİLE BAYSAL KÜLTÜR VE SANAT EVİ KENT MÜZESİ MİSAFİRLERİNİ AĞIRLIYOR   Müzeler Haftası kapsamında Seydişehir’de eğitim gören ilkokul 4. Sınıf öğrencileri, Seydişehir Belediyesi tarafından ilçeye kaz...

DEVAMINI OKU