MERKEZ MAHALLELERDE SICAK ASFALT SERİMİ
MERKEZ MAHALLELERDE SICAK ASFALT SERİMİ

Seydişehir Belediyesi ekiplerince ilçe merkezindeki İncesu Yolu Metehan Caddesi, Manastır Yolu Süleyman Şah Caddesi, Mevlana Caddesi, Hürriyet Caddesi, Bozkır Yolu, Hububat Borsası Bilge Kaan Caddesi, Bahçelievler ve Saadetler mahallelerine 200 bin metrekare sıcak asfalt serildi.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, ekiplerinin merkez mahallelerde sıcak asfalt çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.

Başkan Tutal, “Yaz sezonu süresince şehir ilçemiz genelinde hemşehrilerimize daha konforlu bir yol imkanı sunabilmek için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Asfalt ekibimiz ilçemiz genelinde bir taraftan bakım ve yama çalışmaları yaparken diğer taraftan da sıcak asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor’’ dedi.

Seydişehir’in yol standartlarını daha da yükseltmek için çalışmaların aralıksız devam ettiğini kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal; “ilçe merkezimiz ve kırsal mahallelerimizdeki yollarımızın standartlarını yükseltmeye devam ediyoruz. Program dahilinde İncesu Yolu güzergahında 30.000 m², Manastır Yolu güzergahında 30.000m², Mevlana Caddesi ile Tapu Müdürlüğü Kavşağı arasında 20.000 m², Muallimhane Camisinden başlayarak Hürriyet Caddesi ve Eski Garaj bölgesine kadar 7.500 m², Bozkır yolu güzergahında Dumlupınar Kavşağına kadar 75.000 m², Bilge Kaan Caddesi Hububat Borsası önünde 30.000 m², Bahçelievler ve Saadetler Mahallemizde 30.000 m² olmak üzere ilçe genelimizde toplamda 200 bin metrekare sıcak asfalt çalışması yapıldı” ifadelerini kullandı.

Ekiplerin kırsal mahallelerde ise parke taşı serim çalışmalarına devam ettiğini kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal; “Tol, Oğlakçı, Bostandere, Ufacık, Bükçe, Boyalı, Madenli, Ortakaraören mahalleleri başta olmak üzere yine ilçe genelinde toplam 50 Bin metrekarelik alanda parke taşı serimi gerçekleştirildi. Hemşehrilerimize daha iyi yol ve konforlu bir yol sunabilmek için ekiplerimizle birlikte çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz” dedi.  

DİĞER HABERLER
BAŞKAN TUTAL'DAN 12 EYLÜL DARBESİ KINAMA MESAJI

BAŞKAN TUTAL'DAN 12 EYLÜL DARBESİ KINAMA MESAJI

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, 12 Eylül darbesinin 42. yıldönümü nedeniyle kınama mesajı yayınladı. Başkan Tutal darbelerin; bir milletin inancına, değerlerine, toplumsal bağlarına, gelişi...

DEVAMINI OKU
ORTAKARAÖREN’DEN BELEDİYEYE ÇIKARTMA

ORTAKARAÖREN’DEN BELEDİYEYE ÇIKARTMA

Ortakaraören Mahallesi Muhtarı Ayşe Demir ve mahalle sakinleri yapılan hizmetlerinden dolayı Belediye Başkanı Mehmet Tutal’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Başkan Tutal'a çalışmalarından dolayı teşekk...

DEVAMINI OKU
ASFALT ÇALIŞMALARI SON SÜRAT DEVAM EDİYOR

ASFALT ÇALIŞMALARI SON SÜRAT DEVAM EDİYOR

Seydişehir Belediyesi ve Konya Büyükşehir Belediyesi Karakavak Mahallesi Bilge Kaan Caddesinde asfalt çalışmalarını başlattı. Halk arasında Otogar yolu olarak bilinen, Seydişehir’i Antalya-Konya çevr...

DEVAMINI OKU