SEYDİŞEHİR BELEDİYESİ 4. KİTAP GÜNLERİ SONA ERDİ
SEYDİŞEHİR BELEDİYESİ 4. KİTAP GÜNLERİ SONA ERDİ


Seydişehir Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen kitap günleri sona erdi.

28 Ekim’de Millet Bahçesinde açılışı gerçekleştirilen ve 7  gün süren kitap günlerine on binlerce kişinin geldiğini belirten Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal,  gençlerin  ve çocukların kitap günlerine yoğun ilgi gösterdiğini kaydetti. 


Başkan Tutal, merkez ve kırsal mahallelerden kitap günlerine katılan ilkokul ve ortaokul öğrencilerine hediye çeki vererek kitap almalarına katkıda bulundu. 


Başkan Tutal, " Birbirinden kıymetli yazarlar ve binlerce kitapla başlattığımız kitap günlerimizi tamamladık. Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve hemşehrilerimiz yoğun ilgi gösterdi .Seydişehir Belediyesi olarak bu yıl 4.’sünü gerçekleştirdiğimiz kitap günleri, Seydişehir’imizde düzenlenen en önemli sosyal ve kültürel etkinliklerimiz arasında yer alıyor. Çocuklarımızın , gençlerimizin ve hemşehrilerimizin daha fazla kitap okuma alışkanlığı kazanması, sevdikleri yazarlarla bir araya gelmeleri güzeldi. Kitap günlerimize katılımları için öğrencilerimize, velilerimize, hemşehrilerimize ve yazarlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.
Seydişehir Belediyesi 4. Kitap Günlerinde birbirinden değerli yazarlarımız Hatice Kübra Tongar, Prof. Dr Ahmet Şimşirgil, Ahmet Bulut, Hayati İnanç, Gri Koç (Gökhan Müftüoğlu) gibi birbirinden değerli yazarlar, okurları için Millet Bahçesi’ndekonferans vererek, kitaplarını imzaladı.


Millet Bahçesinde iki gün boyunca Konyalı ve Seydişehirli yazarlarımız Nur Dünya Kaplan, Ercan Arslan, Ahmet Şener, Vural Kaya, Bahaddin Karakuş,Sultan Çoban, Baran Özdemir, Eda Nur  Beyaz, Muhammed Uzun, Tayyar Yıldırım,  Mustafa Dinç, İzzet Eker, Mehmet Boztepe, Ali Erkan Kavaklı, Mehmet Aydın, Evrim Ertekin de kitaplarını imzalayarak söyleşi yaptı.
Etkinlik kapsamında merkez ve kırsal mahallelerde bulunan ilkokul ve ortaokul öğrencileri de etkinlik alanına belediye tarafından misafir edilerek kitapları inceledi, etkinlik alanında Meddah Osman Ağa eşliğinde doyasıya eğlendi.

DİĞER HABERLER
GRİ KOÇ’TAN “YKS ÖNCESİ SON TAKTİKLER” SEMİNERİ

GRİ KOÇ’TAN “YKS ÖNCESİ SON TAKTİKLER” SEMİNERİ

8-9 Haziran tarihlerinde yapılacak olan YKS sınavı öncesinde Seydişehir Belediyesi Lise öğrencilerini Gri Koç adıyla tanınan Gökhan Müftüoğlu ile motivasyon seminerinde buluşturdu. Özellikle sınavlar...

DEVAMINI OKU
BAŞKANLIK KUPASI VOLEYBOL TURNUVASINDA ŞAMPİYON CİMNASTİK SPOR  

BAŞKANLIK KUPASI VOLEYBOL TURNUVASINDA ŞAMPİYON CİMNASTİK SPOR  

Seydişehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen Başkanlık Kupası Voleybol turnuvasında şampiyon Seydişehir Cimnastik Spor oldu. İlçede 6 takımın mücadele ettiği turnuvaya 200’ün....

DEVAMINI OKU
BAŞKAN USTAOĞLU” BAYRAMLAR PAYLAŞMANIN, BİRLİKTE OLMA VE DAYANIŞMA KÜLTÜRÜNÜN GÜÇLENDİĞİ GÜNLERDİR”

BAŞKAN USTAOĞLU” BAYRAMLAR PAYLAŞMANIN, BİRLİKTE OLMA VE DAYANIŞMA KÜLTÜRÜNÜN GÜÇLENDİĞİ GÜNLERDİR”

Seydişehir Belediye Başkanı Hasan Ustaoğlu, Kurban Bayramı münasebeti ile bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Ustaoğlu, bayramların paylaşmanın, birlikte olma ve dayanışma kültürünün güçlendiği günl...

DEVAMINI OKU