SEYDİŞEHİR GENÇLİK FESTİVALİ ÇOŞKUYLA BAŞLADI 
SEYDİŞEHİR GENÇLİK FESTİVALİ ÇOŞKUYLA BAŞLADI 

Seydişehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Gençlik Festivalinde Bilal Sonses, sahne aldı. 

Milli İrade Meydanında düzenlenen ve On binlerce kişinin katıldığı Gençlik Festivalinin ilk gününde pop müziğin sevilen sesi Bilal Sonses Seydişehir ‘de sevenleri ile  buluştu.
Festivalede  ilk olarak sahne alan Hasan Karadaş birbirinden güzel hareketli şarkılarla hayranlarını coşturdu.  

Festivale katılanlara teşekkür ederek selamlama konuşmasına başlayan Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “Gençlik Festivalini ilçemizde ilk kez yapmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Gençlerimizden bize böyle bir istek geldi. Bizde bu konuda bir çalışma yaptık ve k ndi kaynaklarımızı kullanmadan sponsorlarımız desteğiyle 3 gün sürecek gençlik festivalimizi başlatıyoruz. Vatandaşlarımızı her zaman sanat ve sanatçıyla buluşturmaya devam edeceğiz. Hep birlikte gençlik coşkusunu yaşadık. Sahne alan tüm gruplarımıza ve bizleri yalnız bırakmayan hemşerilerime, sponsorlarımıza çok teşekkür ediyorum. İyi eğlenceler diliyorum” diye konuştu. 

Gecenin ilerleyen saatlerinde sahneye muhteşem bir giriş yapan Bilal Sonses, hayranlarından büyük alkış aldı. Şarkılarını seslendirdiği sırada Seydişehir’e ilk defa geldiğini ve böylesi bir coşkuyla karşılaşmanın kendisini oldukça memnun ettiğini kayden sanatçı Sonses, Seydişehirlilere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ın  gençlerle birlikte izlediği konser arasında Başkan Tutal , sanatçıya  Seydişehirliler adına teşekkür ederek hediye takdim etti. 
Sonses, birbirinden güzel parçalarını gecenin geç saatlerine kadar Milli İrade meydanını dolduran gençler için seslendirdi. 

Gençlik  Festivalinin ikinci gününde saat 20.00 itibariyle yerel  sanatçı Abdullah Buğdaycı ile  Morton Müzik orkestrasının akabinde  Burak Bulut&Kurtuluş Kuş sahne alacak.

DİĞER HABERLER
SEYDİŞEHİR BELEDİYESİ YÜZME HAVUZU AÇILDI

SEYDİŞEHİR BELEDİYESİ YÜZME HAVUZU AÇILDI

Seydişehir Belediyesine ait Alaylar 2 Mahallesi lojmanlar girişinde bulunan yüzme havuzu vatandaşların kullanımına açıldı. Haftanın her günü hizmet veren havuzda hijyen ve güvenlik konularına da büyü...

DEVAMINI OKU
BAŞKAN USTAOĞLU MUHARREM AYI İFTARINA KATILDI

BAŞKAN USTAOĞLU MUHARREM AYI İFTARINA KATILDI

Seydişehir Belediye Başkanı Hasan Ustaoğlu,  Muharrem ayı dolayısı ile Değirmenci Mahallesinde düzenlenen iftar programına katıldı. Muharrem ayının başlaması nedeni ile Seydişehir Belediyesi tarafınd...

DEVAMINI OKU
SEYDİŞEHİR’DE MUAYTHAİ MÜSABAKASI YAPILACAK

SEYDİŞEHİR’DE MUAYTHAİ MÜSABAKASI YAPILACAK

Spor Toto Muaythai Süper Ligi 1. Ayak Müsabakaları Seydişehir’de yapılacak. Türkiye Muaythai Federasyonu ve Seydişehir Belediyesi işbirliğiyle 20 Temmuz Cumartesi günü Spor Toto Muaythai Süper Ligi 1...

DEVAMINI OKU