SEYDİŞEHİR GENÇLİK FESTİVALİ ÇOŞKUYLA BAŞLADI 
SEYDİŞEHİR GENÇLİK FESTİVALİ ÇOŞKUYLA BAŞLADI 

Seydişehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Gençlik Festivalinde Bilal Sonses, sahne aldı. 

Milli İrade Meydanında düzenlenen ve On binlerce kişinin katıldığı Gençlik Festivalinin ilk gününde pop müziğin sevilen sesi Bilal Sonses Seydişehir ‘de sevenleri ile  buluştu.
Festivalede  ilk olarak sahne alan Hasan Karadaş birbirinden güzel hareketli şarkılarla hayranlarını coşturdu.  

Festivale katılanlara teşekkür ederek selamlama konuşmasına başlayan Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “Gençlik Festivalini ilçemizde ilk kez yapmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Gençlerimizden bize böyle bir istek geldi. Bizde bu konuda bir çalışma yaptık ve k ndi kaynaklarımızı kullanmadan sponsorlarımız desteğiyle 3 gün sürecek gençlik festivalimizi başlatıyoruz. Vatandaşlarımızı her zaman sanat ve sanatçıyla buluşturmaya devam edeceğiz. Hep birlikte gençlik coşkusunu yaşadık. Sahne alan tüm gruplarımıza ve bizleri yalnız bırakmayan hemşerilerime, sponsorlarımıza çok teşekkür ediyorum. İyi eğlenceler diliyorum” diye konuştu. 

Gecenin ilerleyen saatlerinde sahneye muhteşem bir giriş yapan Bilal Sonses, hayranlarından büyük alkış aldı. Şarkılarını seslendirdiği sırada Seydişehir’e ilk defa geldiğini ve böylesi bir coşkuyla karşılaşmanın kendisini oldukça memnun ettiğini kayden sanatçı Sonses, Seydişehirlilere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ın  gençlerle birlikte izlediği konser arasında Başkan Tutal , sanatçıya  Seydişehirliler adına teşekkür ederek hediye takdim etti. 
Sonses, birbirinden güzel parçalarını gecenin geç saatlerine kadar Milli İrade meydanını dolduran gençler için seslendirdi. 

Gençlik  Festivalinin ikinci gününde saat 20.00 itibariyle yerel  sanatçı Abdullah Buğdaycı ile  Morton Müzik orkestrasının akabinde  Burak Bulut&Kurtuluş Kuş sahne alacak.

DİĞER HABERLER
BAŞKAN TUTAL’DAN İTFAİYE AMİRLİĞİNE ZİYARET

BAŞKAN TUTAL’DAN İTFAİYE AMİRLİĞİNE ZİYARET

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal,  İtfaiye Teşkilatı’nın kuruluş yıldönümü ve İtfaiyecilik Haftası dolayısıyla İtfaiye Amirliği’ni ziyaret ederek mesai başında olan itfaiyecilerin gününü kutla...

DEVAMINI OKU
SEYDİŞEHİR’DE TOHUM ELEME TESİSİ HİZMETE BAŞLADI

SEYDİŞEHİR’DE TOHUM ELEME TESİSİ HİZMETE BAŞLADI

Seydişehir Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılacak olan Soğuk Hava Deposu, Meyve-Sebze Kurutma, Tohum Eleme ve Kurutma Tesisi ile 11 adet ticari dükkan çalışmalarında yer alan tohum eleme tesisi h...

DEVAMINI OKU
BAŞKAN TUTAL’IN  MEVLİD KANDİLİ MESAJI

BAŞKAN TUTAL’IN MEVLİD KANDİLİ MESAJI

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “Mevlid Kandili” dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mübarek gün ve gecelerin insan hayatında vazgeçilmez bir yeri olduğunu kaydeden Başkan Tutal, alemlere rahm...

DEVAMINI OKU