SEYDİŞEHİR'DE KURTULUŞ KUŞ BE BURAK BULUT RÜZGARI
SEYDİŞEHİR'DE KURTULUŞ KUŞ BE BURAK BULUT RÜZGARI

Seydişehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Gençlik Festivalinin ikinci gününde Burak Bulut, Kurtuluş Kuş, sahne aldı.

 Festivalin ikinci gününde ilk olarak sahne alan yerel  sanatçı Abdullah Buğdaycı ile  Morton Müzik orkestrası birbirinden güzel hareketli şarkılarla hayranlarını coşturdu.  

Milli İrade Meydanında düzenlenen ve yüz binlerce kişinin katıldığı Gençlik Festivalinde sahne alan Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut, sevilen şarkılarını seslendirdi.

Kuş ve Bulut, ‘Sevmedim Deme, Nabız, Rastgele’ gibi sevilen şarkılarıyla, alana gelen Seydişehirlileri coşturdu. İkilinin söylediği şarkılara gençlerin eşlik ettiği konser yaklaşık 2 saat sürdü. 
Sahne performansıyla da beğeni toplayan Kuş ve Bulut’un şarkılarına eşlik eden gençler, doyasıya eğlendi. Belediye Başkanı Mehmet Tutal, gençlere unutulmaz bir gece yaşatan sanatçılar Kuş ve Bulut’a teşekkür ederek, hediye takdim etti. 

Gençlik  Festivalinin üçüncü  gününde saat 20.00 itibariyle yerel  sanatçı Sami Çelik konseri ardından Semicenk sahne alacak.

DİĞER HABERLER
BAŞKAN TUTAL’DAN İTFAİYE AMİRLİĞİNE ZİYARET

BAŞKAN TUTAL’DAN İTFAİYE AMİRLİĞİNE ZİYARET

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal,  İtfaiye Teşkilatı’nın kuruluş yıldönümü ve İtfaiyecilik Haftası dolayısıyla İtfaiye Amirliği’ni ziyaret ederek mesai başında olan itfaiyecilerin gününü kutla...

DEVAMINI OKU
SEYDİŞEHİR’DE TOHUM ELEME TESİSİ HİZMETE BAŞLADI

SEYDİŞEHİR’DE TOHUM ELEME TESİSİ HİZMETE BAŞLADI

Seydişehir Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılacak olan Soğuk Hava Deposu, Meyve-Sebze Kurutma, Tohum Eleme ve Kurutma Tesisi ile 11 adet ticari dükkan çalışmalarında yer alan tohum eleme tesisi h...

DEVAMINI OKU
BAŞKAN TUTAL’IN  MEVLİD KANDİLİ MESAJI

BAŞKAN TUTAL’IN MEVLİD KANDİLİ MESAJI

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “Mevlid Kandili” dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mübarek gün ve gecelerin insan hayatında vazgeçilmez bir yeri olduğunu kaydeden Başkan Tutal, alemlere rahm...

DEVAMINI OKU