SEYDİŞEHİR'DE KURTULUŞ KUŞ BE BURAK BULUT RÜZGARI
SEYDİŞEHİR'DE KURTULUŞ KUŞ BE BURAK BULUT RÜZGARI

Seydişehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Gençlik Festivalinin ikinci gününde Burak Bulut, Kurtuluş Kuş, sahne aldı.

 Festivalin ikinci gününde ilk olarak sahne alan yerel  sanatçı Abdullah Buğdaycı ile  Morton Müzik orkestrası birbirinden güzel hareketli şarkılarla hayranlarını coşturdu.  

Milli İrade Meydanında düzenlenen ve yüz binlerce kişinin katıldığı Gençlik Festivalinde sahne alan Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut, sevilen şarkılarını seslendirdi.

Kuş ve Bulut, ‘Sevmedim Deme, Nabız, Rastgele’ gibi sevilen şarkılarıyla, alana gelen Seydişehirlileri coşturdu. İkilinin söylediği şarkılara gençlerin eşlik ettiği konser yaklaşık 2 saat sürdü. 
Sahne performansıyla da beğeni toplayan Kuş ve Bulut’un şarkılarına eşlik eden gençler, doyasıya eğlendi. Belediye Başkanı Mehmet Tutal, gençlere unutulmaz bir gece yaşatan sanatçılar Kuş ve Bulut’a teşekkür ederek, hediye takdim etti. 

Gençlik  Festivalinin üçüncü  gününde saat 20.00 itibariyle yerel  sanatçı Sami Çelik konseri ardından Semicenk sahne alacak.

DİĞER HABERLER
SEYDİŞEHİR BELEDİYESİ YÜZME HAVUZU AÇILDI

SEYDİŞEHİR BELEDİYESİ YÜZME HAVUZU AÇILDI

Seydişehir Belediyesine ait Alaylar 2 Mahallesi lojmanlar girişinde bulunan yüzme havuzu vatandaşların kullanımına açıldı. Haftanın her günü hizmet veren havuzda hijyen ve güvenlik konularına da büyü...

DEVAMINI OKU
BAŞKAN USTAOĞLU MUHARREM AYI İFTARINA KATILDI

BAŞKAN USTAOĞLU MUHARREM AYI İFTARINA KATILDI

Seydişehir Belediye Başkanı Hasan Ustaoğlu,  Muharrem ayı dolayısı ile Değirmenci Mahallesinde düzenlenen iftar programına katıldı. Muharrem ayının başlaması nedeni ile Seydişehir Belediyesi tarafınd...

DEVAMINI OKU
SEYDİŞEHİR’DE MUAYTHAİ MÜSABAKASI YAPILACAK

SEYDİŞEHİR’DE MUAYTHAİ MÜSABAKASI YAPILACAK

Spor Toto Muaythai Süper Ligi 1. Ayak Müsabakaları Seydişehir’de yapılacak. Türkiye Muaythai Federasyonu ve Seydişehir Belediyesi işbirliğiyle 20 Temmuz Cumartesi günü Spor Toto Muaythai Süper Ligi 1...

DEVAMINI OKU