YÖREX Fuarın’da Seydişehir Belediyesi standı ilgi gördü.
YÖREX Fuarın’da Seydişehir Belediyesi standı ilgi gördü.


Seydişehir Belediyesi ve Ticaret ve Sanayi Odasının birlikte hazırlayarak birlikte katılımını gerçekleştirdikleri Yöresel ürünler Fuarında (Yöreks) Seydişehir standı büyük ilgi gördü.


Antalya Ticaret Borsası (ATB) tarafından ANFAŞ Fuar Merkezi’nde 2-5 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX’te,  coğrafi tescilli Seydişehir Leblebisi ve aynı zamanda çileği fuar ziyaretçilerinin ilgi odağı oldu.


Seydişehir Belediyesi ve Seydişehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın öncülüğünde kurulan Seydişehir standında sergilenen ürünler ziyaretçilerin büyük beğenisini kazandı.


 Seydişehir’in tanıtımı için her platformada yer aldıklarını kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal” Seydişehir’in yöresel ürünlerinin, kültürel değerlerinin ve doğal güzelliklerinin farklı illerde düzenlenen fuarlar aracılığıyla tanıtıyoruz.  Seydişehir’imizin yöresel ve kültürel değerleri ile doğal güzelliklerinin tanıtılmasının yanı sıra ilçemizin sahip olduğu termal kültürüne tanıtarak ilçemize katma değer sağlıyoruz”dedi.
Seydişehir’in tanıtımı konusunda daha geniş kitlelere tanıtmak için çaba gösterdiklerini dile getiren Başkan Tutal, farklı çalışmalar ve projelerle ilçe tanıtımına devam ettiklerini kaydetti.

DİĞER HABERLER
112 KOMUTA ÇALIŞANLARINA BAŞKAN'DAN ZİYARET

112 KOMUTA ÇALIŞANLARINA BAŞKAN'DAN ZİYARET

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Seydişehir’de görev yapan 112 sağlık çalışanlarını ziyaret ederek hasbihal etti. Başkan Tutal, sağlık sektöründe her türlü coğrafi iklimde ve zorlu şartlarda...

DEVAMINI OKU
BAŞKAN TUTAL, ENGELLİ HEMŞEHRİLERİNİ UNUTMADI

BAŞKAN TUTAL, ENGELLİ HEMŞEHRİLERİNİ UNUTMADI

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla engelli hemşehrilerini ve engelli çalışma arkadaşlarını ziyaret ederek, günlerini tebrik etti. Belediye bünyesinde...

DEVAMINI OKU
BAŞKAN TUTAL ASKER ADAYLARI İLE BULUŞTU 

BAŞKAN TUTAL ASKER ADAYLARI İLE BULUŞTU 

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Aralık ayı celbinde birliğine teslim olmaya hazırlanan asker adaylarıyla biraraya geldi. Adile Baysal Kültür ve Sanat Evinde düzenlenen programda Mehmetçikle...

DEVAMINI OKU